Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Maszynista walczy o zdrowie. Potrzebna pomoc

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
14-11-2020
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Maszynista walczy o zdrowie. Potrzebna pomoc
fot. Fundacja Grupy PKP
Tomek, maszynista PKP Intercity walczy o powrót do zdrowia po wypadku, któremu uległ podczas wykonywania obowiązków zawodowych. O pomoc apeluje Fundacja Grupy PKP.

Jak pisze Fundacja, w sierpniowy poranek bieżącego roku Tomek prowadził pociąg relacji Lublin – Wrocław. Właśnie minął Stalową Wolę, gdy nagle na torach pojawiła się wyjeżdżająca z pobliskiej budowy ciężarówka. Doszło do zderzenia. Kabina lokomotywy uległa zmiażdżeniu. Tomek przeżył. Niestety, wielonarządowe obrażenia oraz liczne złamania, których doznał (m.in. rąk, nóg, kręgosłupa, żeber) stały się zapowiedzią wieloletniej rehabilitacji, która da mu szansę na powrót do aktywnego życia – prywatnie i zawodowo.

Po wypadku Tomek przeszedł szereg skomplikowanych operacji. Aby jednak wrócić do sprawności tak fizycznej jak i psychicznej, potrzebuje pobytu w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Miesięczny koszt pobytu w placówce to około 20 tys. zł, a to przekracza możliwości finansowe jego rodziny.

Przyjaciele Tomka mówią o nim w samych superlatywach, a szczególnie podkreślają jego życzliwość i chęć pomocy innym. Dziś to my okażmy życzliwość i wsparcie Tomaszowi. Każda wpłacona złotówka nie tylko da naszemu koledze nadzieję na powrót do zdrowia, ale też pozwoli mu odczuć, że wielka, kolejarska rodzina w potrzebie nie zostawia nikogo samemu sobie.

Aby pomóc Tomkowi, wystarczy przekazać środki na numer konta 38 1320 0019 1649 3010 2000 0007. W tytule przelewu prosimy wpisać: darowizna na cele statutowe – dla Tomasza Fąfary. Zbiórka trwa do 30 listopada - podaje Fundacja Grupy PKP. 
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5