NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Lubelski kontrakt terytorialny dla kolei

| jar, Rynek Kolejowy 14.01.2015 103

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-01-14 10:11:26 Autor: x
---.dynamic.gprs.plus.pl
Jak najszybciej wyjść z maszynami na tory - może tak zdążyć jesienią 2016 R ?? - na linii nr 7 ( Otwock - Piława )

Ile dziennie można ułożyć toru - kiedyś ktoś napisał ze nawet ponad 3 km...przy użyciu odpowiednich maszyn...
A nie można pracować na 2-zmiany I ułożyć 6 km dziennie ????? - Plus dobra organizacja pracy i logistyka :D
2015-01-14 10:31:14 Autor: Ryży Kudła
---.dynamic.chello.pl
Przejścia we Włodawie im się zachciewa. Jest przejście w Rawie Ruskiej - 0 pociągów. W Hrubieszowie - 0 pociągów, w Dorohusku - 3 wagony o cenie droższej od samolotu.
2015-01-14 13:02:19 Autor: wasiu
---.static.korbank.pl
Brak łącznic omijających Rejowiec Fabryczny i Zawadę, brak jakiegokolwiek pomysłu na kolej w takich miastach jak Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski. I tak kolejowy świat południowej lubelszczyzny skończy się na Zamościu.
2015-01-14 14:38:12 Autor: esrxdtcfyvgubniomp
---.dynamic.chello.pl
Potrzeba usprawnić infrastrukturę na trasie Lublin - Zamość, to na pewno da szansę konkurować kolei na rynku przewozów i przyciągnie nowych pasażerów. A wtedy ewentualne wydłużenie trasy szynobusów poza Zamość tylko jeszcze bardziej poprawiłoby efekt.
2015-01-14 15:53:56 Autor: kub
---.nowanet.pl
Ja proponuję przybliżyć linie kolejowe do miast takich jak Tomaszów Lubelski,Radzyń Podlaski,Kraśnik,Włodawa,Nałęczów,Józefów Roztoczański czy Piaski co o tym sądzicie?Poza tym modernizacja torów na Lublin-Chełm na 160 km/h i na Rejowiec-Zamość na 120 km/h +łącznice i wyprostowanie trasy co o tym myślicie?
2015-01-14 16:04:26 Autor: miś uszatek
---.atlanta.hp.com
kub: dodałbym do tego łącznice od Parczewa do Białej Podlaskiej
2015-01-14 16:13:03 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
tak tak zbudujcie nowe linie a potem będą nimi jeździć szynobusy z 30 osobami na pokładzie
2015-01-14 16:34:57 Autor: kub
---.nowanet.pl
Ponadto elektryfikacja linii Rejowiec-Zamość,Zamość-Stalowa Wola,Lublin-Stalowa Wola i Lublin-Łuków
2015-01-14 16:45:27 Autor: x
---.dynamic.gprs.plus.pl
@kub

Raczej wszystko po Starym sladzie...niestety...
Bo robi się już dokumentację projektowa np dla siódemki....Chelm - Lublin to studium wykonalności zakładali na 120 km/h.....itd...itd
2015-01-14 16:57:18 Autor: wasiu
---.man.tk-internet.pl
@ kub

Do Włodawy "planuje się", Kraśnik niedawno rozebrał tor do FŁT, który mógłby prowadzić pociągi w pobliże osiedli mieszkaniowych. Reszta to raczej w sferze marzeń. Lubelszczyzna miała niestety wielkiego pecha, że znalazła się pod zaborem rosyjskim a nie niemieckim, a Polska przez 70 lat po wojnie nie potrafiła z tych pozaborowych zaszłości wyjść. Także w sferze mentalnej, co widać na przykładzie arona niestety.
2015-01-14 17:19:12 Autor: kub
---.nowanet.pl
A jaką propozycje macie budowy linii do Piask i Tomaszowa
2015-01-14 17:45:10 Autor: kub
---.nowanet.pl
Jakie macie propozycje budowy nowych linii kolejowych w lubelskim
2015-01-14 19:32:52 Autor: beblin
---.108.152.137.wlantech.pl
@kub
Ujmę to tak panie kub. Zawsze lubię gdy ktoś ma dobry humor , i żartuje na tym forum. Szkoda tylko że najwyraźniej forumowicze nijak nie umieją się na tym poznać i rozmawiają z panem ( a niech mnie) poważnie. Gratuluję tego że pan jedzie dalej z tematem , najwyraźniej zadowolony. Pozdrawiam i niech humor nie opuszcza.
2015-01-14 21:35:34 Autor: peron7
---.play-internet.pl
piękna fotka do artu
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Prawo i polityka
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR