Partnerzy serwisu:
Biznes

Jak świadomie budować bezpieczeństwo w Europie?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
27-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
27-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Europejski Kongres Samorządów

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Jak świadomie budować bezpieczeństwo w Europie?
graf. EKS
Zbliża się IX Europejski Kongres Samorządów w Mikołajkach, który odbędzie się w dniach 4-5 marca 2024 roku w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski. Uczestnikami wydarzenia jest ponad 2000 osób z ponad 30 krajów. Wydarzenie jest skierowane do samorządowców, biznesu, organizacji pozarządowych oraz nauki. Wśród ponad 200 poruszanych tematów jak zawsze istotnym pozostaje temat bezpieczeństwa. W jaki sposób świadomie budować bezpieczeństwo w Europie? – zapraszamy na panel z zakresu ścieżki - Polityka i Bezpieczeństwo.

Europa przechodzi burzliwy okres w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. W Ukrainie trwa pełnoskalowa inwazja rosyjska, przez Morze Śródziemne codziennie przeprawiają się tysiące imigrantów, społeczeństwa są wewnętrznie spolaryzowane i dochodzi w nich do tarć religijnych, a także ekonomicznych. Przez Europę przetaczają się strajki grup społecznych, np. rolników, ludzi sztuki, transportu lotniczego.

Kryzysy nie omijają także Polski, toczy się ożywiona dyskusja na temat przyszłości bezpieczeństwa i gotowości kraju na atak. Wraz z partnerami europejskimi staramy się nadrobić wieloletnie zapóźnienia swoich armii oraz organizujemy systemy zwiększające odporność społeczeństw. Jakie kroki należy podjąć, aby długofalowo zapewnić Europie i jej mieszkańcom bezpieczeństwo? Co takiego możemy uczynić, aby maksymalnie zwiększyć swoje bezpieczeństwo? Jakie kroki musimy podjąć, aby Polak nie musiał być mądry po szkodzie?

Zapraszamy na panel w składzie:
  • Ernesto Ferrante, Dziennikarz, L'Identità, Włochy
  • Aaron Korewa, Dyrektor Biura w Warszawie, Rada Atlantycka, USA
  • Oleksandr Musienko, Przewodniczący, Centrum Studiów Wojskowych i Prawnych, Ukraina
  • Dr Michał Sopiński, Rektor-Komendant, Akademia Wymiaru Sprawiedliwości, Polska
  • Viktoria Voronina, Dyrektor Wykonawczy, Centrum ds. Badań nad Bezpieczeństwem (CENSS), Ukraina

Europejski Kongres Samorządów, którego misją jest budowanie platformy dialogu na rzecz najlepszych rozwiązań dla polskiego samorządu, serdecznie zaprasza do rejestracji na wydarzenia za pośrednictwem strony forum-ekonomiczne.pl.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5