Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Implementacja systemu izolacji przeciwprądowej oraz przeciwdrganiowej RCS® w Warszawie, Szczecinie i Olsztynie

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
02-03-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
informacja prasowa MMR Group

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Implementacja systemu izolacji przeciwprądowej oraz przeciwdrganiowej RCS® w Warszawie, Szczecinie i Olsztynie
fot. MMR Group
Początek 2023 roku to dla MMR Group TransComfort szczególnie intensywny czas. Tylko w styczniu i marcu dostarczy prawie 3000 mtp systemu izolacji przeciwprądowej i przeciwdrganiowej RCS® oraz mat wibroizolacyjnych w zakresie przebudowy torowisk w Warszawie, Szczecinie i Olsztynie.

System izolacji przeciwprądowej i przeciwdrganiowej RCS® przewidziany jest dla wszystkich spotykanych lokalizacji i zabudów torów na sieciach torowisk tramwajowych. Głównymi elementami konstrukcji są elastomerowe profile mo­cujące i izolujące szynę oraz węzły ko­twiące o prostej budowie. Profile przyszynowe nie kolidują z żadnym powszechnie znanym i stosowanym przytwierdzeniem szyn.

MMR Group TransComfort implementuje system RCS® w Polsce od 2000 roku w największych miastach w Polsce, m.in. w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, na Ślą­sku i w Zagłębiu. Na początku 2023 roku zaplanowano kolejne realizacje:

1. Szczecin, ul. Wojska Polskiego – system RCS® do szyny 60R2, torowisko beton – 511 mtp (wykonawca: STANLED Sp. z o.o.), szczegóły dot. inwestycji: www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/szczecin-przebudowuje-torowisko-na-placu-zwyciestwa-77232.html

2. Szczecin, ul. Kolumba – system RCS® i maty wibroizolacyjne do 1 rozjazdu (wykonawca: Grupa ZUE), szczegóły dot. inwestycji: www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/szczecin-przebudowa-torow-na-kolumba-zmiany-w-ruchu-76687.html

3. Warszawa, ul. Gagarina – system RCS® do szyny 49E1 wraz z mocowaniem W-Tram, torowisko zielone – 1436 mtp (wykonawca: Balzola Polska Sp. z o.o.), szczegóły dot. inwestycji: www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/warszawa-pierwszy-tor-na-gagarina-w-trakcie-ukladania-76943.html

4. Olsztyn – system RCS® do szyny 60R2, torowisko beton – 891 mtp (wykonawca: Trakcja S.A.), szczegóły dot. inwestycji: www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/olsztyn-pierwsze-tory-na-rozbudowie-sieci-tramwajowej-juz-wiosna-72427.html

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. konstrukcji systemu RCS®, mat wibroizolacyjnych oraz innych rozwiązań dla infrastruktury torowej dostępne są na stronie www.tc.mmrgroup.pl.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5