Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

DSDiK z ofertami na rewitalizację linii 316 Chojnów – Rokitki i projekt linii 318 do Srebrnej Góry

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
23-06-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
DSDiK z ofertami na rewitalizację linii 316 Chojnów – Rokitki i projekt linii 318 do Srebrnej Góry
Fot. Jar.ciurus, CC BY-SA 3.0 pl
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei otworzyła w czerwcu oferty w dwóch kolejowych przetargach. Pierwszy dotyczy dokumentacji projektowej dla odtworzenia linii kolejowej nr 318 do Srebrnej Góry, a drugi – rewitalizacji linii 316 Chojnów – Rokitki w formule projektuj i buduj.

Dzisiaj (23 czerwca) minął termin składania ofert na opracowanie dokumentacji projektowej dla odtworzenia linii kolejowej nr 318 Bielawa Zachodnia – Srebrna Góra. Wystartowały dwa podmioty. Konsorcjum firm Envi Konsulting i Envi Rail proponuje 1,078 mln zł brutto, a BBF – 3,504 mln zł brutto. To dużo powyżej budżetu określonego na 267 tys. zł.

W I połowie czerwca DSDiK otworzyła oferty na zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 316 Chojnów – Rokitki. O zamówienie ubiega się aż 16 firm z ofertami na kwoty od 11,427 mln zł brutto do 26,934 mln zł brutto. W budżecie określonym na kwotę 14,979 mln zł zmieściło się sześć podmiotów, a najtańszą ofertę złożyła firma Kopareczka ze Żmigrodu.

Obecnie należąca do samorządu Dolnośląska Służba Dróg i Kolei zarządza ponad 250 km linii kolejowych na terenie województwa dolnośląskiego i w Wielkopolsce. Ostatnio instytucja przejęła od PKP PLK linie 308, 340 i 345.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5