Partnerzy serwisu:
Pasażer

Bez promocji na pociągi do Pragi, Budapesztu i Wiednia?

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-05-2017
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Bez promocji na pociągi do Pragi, Budapesztu i Wiednia?
Fot. RKPKP Intercity wróci do promocji SparDay i SparNight
Czytelnicy informują nas o problemach z nabyciem biletów na pociągi międzynarodowe w atrakcyjnej promocji cenowej SparDay i SparNight. Kasjerki na dworcach oferują pasażerom bilety wyłącznie w taryfie podstawowej, co dla wielu kończy się odejściem od okienka bez biletu ze względu na jego cenę.

Bilety w ofercie SparNight i SparDay są tańsze od tych w taryfie podstawowej, dlatego są dobrą alternatywą dla lotów i przejazdów własnym autem. Przykładowo: korzystając z oferty można przejechać w drugiej klasie z Warszawy do Budapesztu za 19 euro, lub w kuszetce od 29 euro. Analogiczne promocje dostępne są również na trasach do Pragi, Ostrawy i Wiednia, nie tylko z Warszawy, ale również z Gdyni (wagon do Wiednia), Katowic i Krakowa (cennik można zobaczyć tutaj).

Tych promocji nie oferuje się pasażerom w ostatnich dniach, o czym informują nas czytelnicy. W PKP Intercity zapytaliśmy, czy podobnie jak np. w 2014 r. przewoźnik zawiesza promocje na okres wakacyjny.

– Nie planujemy wycofania oferty SparDay i SparNight. Obecna umowa z przewoźnikami zagranicznymi obowiązuje do końca maja – powiedziała Anna Zakrzewska z biura prasowego PKP Intercity. – Aktualnie trwają ustalenia z kolejami zagranicznymi w sprawie jej kontynuacji. O wszystkich postanowieniach i warunkach będziemy informować na bieżąco – dodała.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5