Partnerzy serwisu:
Pasażer

Mazowsze: Ósma odsłona „Koleją do Kultury”

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
26-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Kolei Mazowieckich

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Mazowsze: Ósma odsłona „Koleją do Kultury”
fot. KM
Koleje Mazowieckie już po raz 8. ruszają z „Koleją do Kultury”. Spółka od lat angażuje się w różne akcje i projekty o charakterze kulturalno-edukacyjnym, promujące podróże koleją, a także zachęcające do poznawania województwa mazowieckiego.

Pasażerowie KM, którzy zachowają bilet z podróży naszymi pociągami i okażą go w kasie placówek biorących udział, będą mogli skorzystać z wyjątkowych zniżek na bilety m.in. do teatrów, muzeów czy na wydarzenia kulturalne.

Akcja „Koleją do Kultury” została zainicjowana w 2017 r., a jej celem jest promowanie mazowieckich instytucji kultury, a także zachęcanie do poznawania regionalnej kultury i sztuki oraz atrakcji turystycznych naszego województwa. W tym roku wśród partnerów kampanii znalazło się aż 23 instytucje. Wśród nich są m.in.: Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku czy Mazowiecki Instytut Kultury.

Szczegółowe informacje na temat „Koleją do Kultury”, w tym pełną listę partnerów, a także wysokość zniżek można znaleźć na stronie dokultury.mazowieckie.com.pl.

Akcja potrwa do końca grudnia 2024 r.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5