NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

20 proc. pociągów opóźnionych w całej Polsce. Sukces wprowadzania nowego rozkładu?

| Rynek Kolejowy 17.12.2012 17

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-12-17 13:25:25 Autor: By Nek
---.pzuci.pl
Zeszłoroczne przygotowanie do zimy oceniam na czwórkę z minusem, a w tym roku
2012-12-17 13:27:46 Autor: By Nek
---.pzuci.pl
Droga Redakcjo - minister Nowak przygotowania do zimy w roku 2011 ocenił \"
Zeszłoroczne przygotowanie do zimy oceniam na czwórkę z minusem...\" Dlatego też 95% punktualności pociągów nie powinna dziwić :-))
2012-12-17 14:25:08 Autor: un
---.tktelekom.pl
Czyli 91,2% pociągów odwołanych to nieduże KŚ.
2012-12-17 14:33:20 Autor: Zmiennik Arona
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koleje Śląskie znalazły sposób na zmniejszenie opóźnień pociągów. Zaczęły odwoływać pociągi! Bo odwołane pociągi nigdy się nie spóźniają! :p
2012-12-17 14:34:31 Autor: rp1polska
---.183.171.83.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Czyli to przez ministra PLK nie może cofnąć godziny przyjazdu REGIO 88322 do Świnoujścia? Przecież wiadomo, że nowy rozkład może zawierać błędy, które trzeba naprawić, a nie czekać do wiosny.
2012-12-17 15:48:46 Autor: pen_tax
---.icpnet.pl
...\"Na tej samej konferencji prasowej minister mówił, że nowy rozkład jazdy będzie w pełni dostępny w internecie i na dworcach od 20 listopada, a PKP PLK otrzymała zakaz wprowadzania jakichkolwiek korekt rozkładu jazdy zimą. - Ma być nietknięty - powiedział minister. ...\"

Ma być nietknięty ?! U mnie już czwarty raz drukują plakaty bo ciągle błędy w \"Warszawie\" wyskakują.
2012-12-17 16:55:41 Autor: DOKP
---.9.118.241
.....Ten nowy rozkład jest do kitu....Poc.2027 Bydgoszcz - Gdynia Chylonia jest codziennie opózniony,dzisiaj właśnie 15 minut...Tym pociągiem wiele osób dojeżdża do pracy do Trójmiasta na 19-tą........np; pracownice służby zdrowia....I pewnie w Pruszczu będzie przepuszczał mniej ważne pociągi......tak jak wczoraj...........
2012-12-17 17:59:59 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Ojojoj... A teksty, że cztery plus puszczało się kopjuj-wklej...
2012-12-17 19:51:55 Autor: Zenek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolę stać w korku w cieplutkim samochodzie,słuchając muzyki,lub przeglądać internet,niż stać na zimnym dworcu i czekac na opóźniony pociąg...Koleje Mazowieckie Wawa-Warka ranny pociąg po 8 opóżniony każdego dnia !!!Próbujcie przekonać mnie do korzystania z kolej...
2012-12-17 20:14:10 Autor: BMW
---.adsl.inetia.pl
dlaczego nie misze sie o kolejach wielkopolskich (KW) tam też cyrk na kółkach brak ludzi drużyny robią w nadgodzinach (może bez wypoczynku) przejścia drużyn do kitu brak taboru, jakby Nie PR WZPR (ciekawe jakie zasady wydawania EZT) KW by leżała
2012-12-17 21:06:30 Autor: umbra
---.dynamic.gprs.plus.pl

umbra
TLK 51102 Kaszeb to planowo
w nowym rozkładzie nie jechał.

Dzień w dzień 30 minut.
2012-12-17 21:33:46 Autor: czlowiek sukcesu
---.play-internet.pl
To wspaniała wiadomość!
Jest super!
Interes się ciągle kręci!
2012-12-18 05:01:40 Autor: podkarpacie
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie ministrze Nowak.Jakie przygotowania to parodia.
2012-12-18 20:09:21 Autor: stary emeryt kolejowy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za takie wejście rozkładu jazdy ,to coś cienko będzie z premią 50% za rok 2012, dla Prezesa PKP.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR