NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

WOŚP: możesz nazwać pociąg Kolei Dolnośląskich

| Michał Szymajda 08.01.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-01-08 14:44:50 Autor: ziom
---.133.162.34
Zieeew...
2015-01-08 18:00:22 Autor: ślonzok
---.dynamic.chello.pl
Obywatelu! Nie stój obojętnie! Pomóż rodzinie Owsiaków pozłocić melona! By przynajmniej im żyło się lepiej!
2015-01-08 18:12:47 Autor: mclusky
---.dynamic.kabel-deutschland.de
Mam propozycję nazwy: Kamieni kupa.
2015-01-08 19:34:33 Autor: SONAGRA
---.free.aero2.net.pl
Ale hejt... Jak tak dalej pójdzie to niedługo z forum RK zrobi się drugie IK ;-)
2015-01-08 19:40:44 Autor: noooo
---.dhcp.inet.fi
No ale hejt... Jurek też człowiek i musi z czegoś żyć. Z pieniędzy WOŚP kupił sobie skromny apartament a mógł np. willę na Żoliborzu.
2015-01-08 21:01:50 Autor: asdfgh
---.39.193.87
"pociąg osobowy ZŁOTY MELON z Wrocławia do Trzebnicy odjedzie z toru 8 przy peronie 4"
2015-01-08 22:14:02 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@noooo

można też w drugą stronę:
to, że ktoś zbiera kasę na szczytne cele nie znaczy, że przy okazji nie robi na boku przekrętów (większych czy mniejszych jak choćby kwestia muzyków którzy grali niekoniecznie za darmo, choć niektórzy myśleli, że gra się za darmo).
2015-01-08 22:29:23 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
@asdfgh

Jasna sprawa ...
2015-01-08 22:33:53 Autor: Maniuś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to następna spółeczka kolejowa przyłącza się do tego corocznego cyrku w wydaniu tego przygłupa Owsika.
2015-01-09 08:33:54 Autor: PLK
---.tktelekom.pl
Spoko, spoko. Caritas jest czyściutki jak łza...
2015-01-09 08:54:33 Autor: zxen
---.133.162.34
Wyskakujcie z kasy, rodacy! By melon był złoty, i mrówka cała.
2015-01-09 12:04:08 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
@PLK

Gdyby na Caritas było cokolwiek, to GW zaraz by przypuściła szturm - są jednak czyści jak łza, dlatego na razie można przeczytać tylko złośliwe pszkwile na "krwiożerczych chrześcijan", którzy mają czelność twierdzić że Świecki Święty III RP kradnie na boku i że 7 promili budżetu NFZ (0,007) jest nagle ratującym tysiące żyć zastrzykiem - ciekawe że np. zwiększenie budżetu NFZ o 1 procent już takim wspaniałym cudem dobroczynności nie jest.
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114757,17218183,10_powodow__by_nie_dawac_na_WOSP.html

A Owsiak wolał przegrać proces, niż udowodnić swoją niewinność i pokazać dokumenty Złotego Melona...
2015-01-09 18:42:35 Autor: Tomeks
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może "Aferałek" hehe.
2015-01-09 19:13:28 Autor: PLK
---.play-internet.pl
2015-01-09 12:04:08 Autor: Ave Ja ---.242.138.101

Wierz w to dalej katolicki ciemnogrodzie...
2015-01-09 23:03:28 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
Ja tu suche fakty serwuję, a ty mi o wierze mówisz.
Wyzywasz mi od katolickiego ciemnogrodu, kiedy GW nieustannie atakuje znienawidzoną przez siebie większość społeczeństwa jednocześnie kochając islamistów.
Od kiedy to obrona albo krytyka kogokolwiek musi oznaczać że samemu jest się w danej grupie interesu?

No ale argumentów jest brak, a wszyscy już widzą (oprócz tych którzy chcą być ślepi) że król jest nagi. Ciekawa jest teraz linia obrony Owsiaka, mianowicie "tyle robi, przecież należy mu się" albo "kto w tym kraju nie kradnie".

Jednocześnie od zawsze Owsiak powtarzał, że KAŻDA złotówka idzie na chore dzieci itp.

Ale ciemny lud nie potrafi kojarzyć faktów które miały miejsce w różnym czasie jeśli nie ma tego podanego na tacy, a jeśli ktoś zauważa niewygodną prawdę to staje się hejterem i powinien zamknąć mordę jeśli ośmiela się mieć inne zdanie.
2015-01-10 04:32:10 Autor: Ewald
---.dynamic.chello.pl
O, kolega @PLK intensywnie stara sie odwrócić kota ogonem.
Gdzie Kolega mieszka? Pytam, bo jeśli trzeba będzie, podeślę gratis adresy najbliższej prokuratury, RIO, delegatury NIK, ABW oraz lokalnej redakcji "GazWybu". Serio. I nic, tylko działać, skoro dysponuje się podobnie powalającą wiedzą.
2015-01-10 07:53:41 Autor: noooo
---.dhcp.inet.fi
A co doprzekretow Jurka ma Caritas?
2015-01-10 10:47:34 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
Każdy normalny nie daje ani klerowi ani Owsiakowi ...
2015-01-10 21:10:37 Autor: PLK
---.play-internet.pl
2015-01-09 23:03:28 Autor: Ave Ja ---.242.138.101

Właśnie widać jak fakty kojarzy Pan i pisze jakieś tam "bo usłyszałem". Kto kogo wyzywa? Nie umie Pan czytać z zrozumieniem czy ma Pan problemy z interpretacją?
Wszyscy jesteście chorzy z nienawiści. Ktoś coś powie specjalnie i zaraz się bronicie jak oszaleli. Cóż, uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Mało Pan wie o islamie by się tutaj w ogóle wypowiadać.

Co do Owsiaka to życzę Wam panowie by zniknął. Życzę z całego serca by ten człowiek przestał robić to co robi. Dajmy KK to wszystko, niech Polska płaci konkordat bo każdy z was woli siedzieć na d... w domu i mieć tych ludzi gdzieś.
2015-01-10 23:55:33 Autor: Ewald
---.dynamic.chello.pl
@PLK
Kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź. Znajdź, człowieku, orzeczenie SR w Złotoryi w sprawie Owsiak vs Wielgucki i poczytaj, o ile ci na to twoje zacietrzewienie w ogóle pozwala. Gdybym to ja, w jednej z wielu spraw sądowych, jakie miałem (i pewnie będę jeszcze miał) w związku z prowadzeniem swojej niewielkiej przecież firmy wypiął się na postanowienie sądu i nie dostarczył żądanej dokumentacji księgowej - w następnym dniu miałbym na karku służby jawne, tajne i dwupłciowe, które zgnoiłyby mnie do imentu. A Owsik - może, a co... Są w kraju nad Wisłą święte krowy. Tylko chciałbym wiedzieć, tak jako obywatel - co takie mają do ukrycia?
2015-01-11 00:26:45 Autor: PLK
---.play-internet.pl
2015-01-10 23:55:33 Autor: Ewald ---.dynamic.chello.pl

Ch... mnie obchodzą takie orzeczenia tak jak i Pana problemy. Trzeba było nie zakładać swojej niewielkiej firmy. Nikt nie każe nam żyć, nikt nie każe nam nic nie robić takie jest wasze chore narzekanie na wszystko i wszystkich.
2015-01-19 21:36:19 Autor: gienekw
---.dsl.in-addr.zen.co.uk
jest ok
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR