Partnerzy serwisu:
Biznes

Trzeci Tydzień Ethernetu Przemysłowego koncentruje się na generatywnej sztucznej inteligencji (SI) w zastosowaniach produkcyjnych

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Data publikacji:
16-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
15-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Harting

Podziel się ze znajomymi:

W dniach 27–29 lutego 2024 r. Grupa Technologiczna HARTING Technology Group po raz trzeci będzie gospodarzem Tygodnia Ethernetu Przemysłowego Industrial Ethernet Week, towarzyszyć temu wydarzeniu będzie wielu interesujących liderów w branży. Tydzień Ethernetu Przemysłowego koncentruje się na generatywnej sztucznej inteligencji w zastosowaniach produkcyjnych, na szansach i wyzwaniach w instalacjach sieci zakładowych oraz na nowoczesnych sposobach projektowania urządzeń za pomocą modeli danych.

Dołącz do firmy HARTING i ekspertów światowego rynku liderów podczas trzeciej edycji Tygodnia Ethernetu Przemysłowego, który odbędzie się w dniach 27–29 lutego 2024 r. Przez trzy dni prelegenci przeprowadzą Cię przez bieżący rozwój transformacji przemysłowej oraz pokażą rozwiązania i najlepsze praktyki dotyczące kolejnego etapu rozwoju w 2024 r. poprzez wnikliwe przykłady zastosowań, dyskusje, prezentacje i sesje techniczne.

Dzień pierwszy skupia się na platformach Sztucznej Inteligencji,SI i Przemysłowego Internetu Rzeczy, IIoT. Amazon Web Services pokaże, w jaki sposób generatywna sztuczna inteligencja jest już wykorzystywana w przemyśle i jakich zmian można się spodziewać w przyszłości. Kontynuacją programu będzie demonstracja elastycznych platform inteligentnych fabryk wspieranych przez SI i IIoT firm ICONICS i Mitsubishi Electric. Pierwszy dzień zakończy się dyskusją panelową na temat wdrażania rozwiązań SI w produkcji.

Drugiego dnia przyjrzymy się instalacji sieci o dużej wydajności w zastosowaniach fabrycznych. Specjalista w zakresie sprzętu testowego, firma Softing IT Networks, pokaże, jak rozpoznać i rozwiązać typowe problemy z kompleksowymi aplikacjami okablowania Profinet. Omówione zostaną również wyzwania związane z instalacją na miejscu inwestycji i ich możliwe rozwiązania. Eksperci HARTING ds. łączności udzielą następnie cennych porad na temat łączności przemysłowej Ethernet w trudnych warunkach, pokazując przetestowane zestawy kabli do użytku typu plug&play. Dyskusje na koniec drugiego dnia skupią się na danych inżynieryjnych i tym, jak wspierają one programistów w projektowaniu urządzeń.

Trzeci dzień skupi się na nowoczesnych podejściach do projektowania urządzeń za pomocą platform ‘od projektu do źródła’. Eksperci ds. produktów z firm Belden i SICK AG pokażą, w jaki sposób Ethernet jednoparowy łączy poziom obiektowy z istniejącymi sieciami Ethernet, a firma Würth Elektronik rzuci światło na temat Power over Ethernet (PoE) w projektowaniu interfejsów. Tydzień zakończy otwarta dyskusja na temat zarządzania kosztami i ryzykiem w nowych projektach w obszarze elektroniki.

Wśród gości znajdą się liderzy myśli z Belden, Amazon Web Services, Sick, Halerium, Mitsubishi Electric, Iconics, Würth Elektronik, sieć partnerów przemysłowych SPE, Softing, Supplyframe, IoT UseCase. Razem z ekspertami firmy HARTING będą relacjonować na żywo Forum HARTING w Espelkamp oraz transmitować online do ponad 50 krajów na całym świecie.
Tematy przewodnie trzech dni to:
  • Dzień 1 – Platformy SI i IIoT
  • Dzień 2 – Instalacja na terenie fabryki
  • Dzień 3 – Projektowanie urządzeń
Osoby zainteresowane wydarzeniem, mogą zarejestrować się za pomocą poniższego linku.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5