Partnerzy serwisu:
Biznes

System informacji pasażerskiej – aktualne regulacje i unowocześnienia

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
03-08-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
System informacji pasażerskiej – aktualne regulacje i unowocześnienia
fot. Travelarz, CC BY-SA 3.0, commons.wikimedia.org
Jednym z nieodłącznych elementów transportu kolejowego jest dostosowany do potrzeb podróżujących nowoczesny system informacji pasażerskiej, informujący o czasie przyjazdów i odjazdów, relacjach przesiadkowych czy utrudnieniach w ruchu pociągów. Integracja poszczególnych systemów i podsystemów w jeden spójny system to problem, który wielokrotnie omawiany jest na wielu konferencjach i spotkania branżowych, związanych z rynkiem kolejowym.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, Zespół Doradców Gospodarczych TOR zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu, podczas którego pokażemy możliwości połączenia obecnie pracujących lokalnych systemów dynamicznej informacji pasażerskiej w jeden system, opierający się na ujednoliconych zasadach. Przedstawione zostaną przykłady z Europy, obrazujące najczęściej spotykane przeszkody podczas łączeń poszczególnych elementów w systemach informacji pasażerskiej.

Prowadzący skupi się zarówno na aspektach ekonomicznych unowocześnienia tych systemów, jak i kwestiach regulacyjnych – aktualnych przepisach i rozporządzeniach. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z poruszoną problematyką, chcą się podzielić swoimi doświadczeniami i wysłuchać wskazówek oraz analiz przygotowanych przez eksperta. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą umiejętności potrzebne do konstruowania i planowania systemów informacji pasażerskiej.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które poprowadzi ekspert i praktyk Piotr Podsadecki!
Wydarzenie odbędzie się 17 sierpnia w formule stacjonarnej w siedzibie ZDG TOR na ul. Sieleckiej 35 w Warszawie. Po zakończeniu części merytorycznej, jak i w trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać rejestracji na stronie tor-konferencje.pl

Chcesz zorganizować to szkolenie w swojej firmie w formule zamkniętej? Zapytaj nas o ofertę!
Sprawdź także inne nasze szkolenia.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5