Partnerzy serwisu:
Pasażer

Rusza nowa promocja PKP Intercity na bilety

Dalej Wstecz
Data publikacji:
04-04-2024
Ostatnia modyfikacja:
04-04-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Rusza nowa promocja PKP Intercity na bilety
fot. Adam Okuń
PKP Intercity uruchomiło nową pulę biletów Promo. Ceny biletów będą zaczynać się już od 19 zł na pociągi kategorii TLK i IC oraz od 49 zł na połączenia obsługiwane składami Pendolino. 

Przewoźnik przygotował specjalną pulę biletów dostępnych na przejazdy od 4 do 26 kwietnia. W tym czasie codziennie na stronie internetowej www.intercity.pl//promobilet będzie pojawiała się nowa pula promocyjnych biletów. - Chcemy aby dzięki PKP Intercity to co dalekie, stawało się dla naszych pasażerów bliskie. W ubiegłym roku przewieźliśmy ponad 68 mln podróżnych, co jest najlepszym wynikiem w historii spółki. W tym roku mamy zamiar poprawić ten wynik – mówi Tomasz Gontarz, wiceprezes PKP Intercity cytowany w komunikacie. 

Warto podkreślić, że oferta promocyjna obejmuje również przejazdy w pierwszej klasie. Dzięki temu podróże w wyższym standardzie stają się bardziej przystępne. Co istotne, promocja łączy się także z ulgami ustawowymi, dlatego studenci, seniorzy czy uczniowie podróżują jeszcze taniej, najniższe ceny wyniosą dla poszczególnych grup odpowiednio: studenci (ulga 51%) – już od 9,31 zł w pociągach kategorii TLK i IC i od 24 zł w pociągach kategorii EIC i EIP, seniorzy i uczniowie (ulga 37%): od niespełna 12 zł w pociągach kategorii TLK i IC i od 30,87 zł w kategoriach EIC i EIP - podkreśla przewoźnik.

Zwiększonej puli biletów w niższych cenach towarzyszy wielokanałowa kampania reklamowa prowadzona pod hasłem „Prosta droga do taniego podróżowania”. Hasło kampanii nawiązuje do tekstu utworu muzycznego „Drogi proste” Kwiatu Jabłoni, który jest dźwiękowym motywem muzycznym całej kampanii w TV, radio i wybranych formatach digitalowych. Od 4 kwietnia w telewizji emitowany będzie 30-sekundowy spot zachęcający do podróżowania pociągami. Przekaz o biletach w super cenach wzmacniany będzie również reklamą w radiu i na billboardach. Działania offline będą wspierane w kanałach digital - podsumowuje PKP IC.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5