Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Przez Zabłocie nowym torem. Jak postępują prace w Krakowie? [film]

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
20-05-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

Aktualnie nowy tor powstaje od nowego mostu kolejowego do przystanku Kraków Zabłocie. Kiedy ta operacja się zakończy, pociągi będą kursować nowym mostem, a stara przeprawa zostanie rozebrana. PKP PLK pokazała film ze stanu prac z pierwszej połowy maja.

– Już niedługo zakończy się budowa nowego toru kolejowego przy przystanku Kraków Zabłocie. Pociągi pokonywać będą Wisłę nowym mostem kolejowym i wówczas przystąpimy do rozbiórki starej przeprawy. To ważny element modernizacji krakowskiej linii średnicowej – napisało biuro prasowe PKP Polskich Linii Kolejowych. Jak udało nam się zobaczyć, prace przy transportowaniu szyn przeznaczonych do montażu trwały na terenie budowy w ubiegły weekend.

– Dzięki dodatkowym torom będzie więcej pociągów w aglomeracji. Na filmie zobaczycie postępy prac na przystanku. Układane są nowe tory, powstaje dodatkowa przestrzeń dla podróżnych – pisze PKP PLK. Więcej na temat budowy nowej przeprawy w Krakowie można przeczytać tutaj.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5