NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Przetarg na kolejny etap Rail Baltica trwa już 2,5 roku

| Jakub Madrjas, Rynek Kolejowy 15.09.2015 181

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-09-15 07:35:52 Autor: G/o/r/a/l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
I po co? PolskiBus odpala za chwilę linię autobusową Warszawa-Tallin, to będzie prawdziwa "Rail" Baltica ;)
2015-09-15 08:20:20 Autor: jkl
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie to masz racje bo na pozostałych trasach Irlandzki Bus wozi powietrze a więc musi sobie dorobić:)
2015-09-15 08:58:18 Autor: TED
---.153.102.250
PLK powinna mieć prawo wywalania z miejsca nierealnych ofert bez prawa odwołania ze względu na ważny interes publiczny. To zadanie powinno być już na ukończeniu, a nie może się rozpocząć.

TED
2015-09-15 09:21:36 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
CYTAT: "W czerwcu 2014 roku KIO uznała odwołanie za zasadne i nakazała ponowną ocenę oraz wybór najkorzystniejszej oferty, po odrzuceniu ofert, które były niższe niż 70 proc. budżetu zamawiającego. W opinii zaprezentowanej przez ekspertów Izby Projektowania Budowlanego wszystkie 15 ofert miało rażąco niską cenę, a jedynie cena Getinsa Ingeneria złożyła ofertę z ceną rynkową."


A nie przyszło komuś do głowy, że to właśnie PLK dała kosztorys z kosmosu, a te 15 firm dało właśnie ceny rynkowe???????

Może by tak ktoś przedstawił plan modernizacji na tym odcinku, żeby można to było uczciwie ocenić?
2015-09-15 09:22:50 Autor: d3
---.146.65.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ TED
które oferty masz na myśli te 7ofert po 15 milionów czy tą jedną za 70 milionów, nie wiesz o co tu chodzi ???
2015-09-15 09:31:34 Autor: dróżnik
---.145.104.154
ależ porażka prawa zamówień publicznych!
2015-09-15 09:41:12 Autor: unapologetic bitch
---.dynamic.chello.pl
Nie ma jak Wielka Ofensywa Inwestycji Kolejowych...A teraz Marysia odszczeka wszystkie swoje rewolucje:)
2015-09-15 09:47:23 Autor: unapologetic bitch
---.dynamic.chello.pl
I jeszcze wczorajszy news za PAP '' Wasiak: PLK zrobiły duży postęp''...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR