Partnerzy serwisu:
Pasażer

Tańsze bilety na pociągi Ostrołęka – Chorzele na razie zostają

Dalej Wstecz
Data publikacji:
25-06-2024
Ostatnia modyfikacja:
25-06-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. KM

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Tańsze bilety na pociągi Ostrołęka – Chorzele na razie zostają
fot. KM
Po 1 lipca pasażerowie pociągów Kolei Mazowieckich wciąż będą mogli korzystać z tańszych biletów na odcinku Ostrołęka – Chorzele. Tak będzie przynajmniej do 14 grudnia 2024 r.

W ramach oferty bilet jednorazowy według taryfy normalnej na przejazd w jedną stronę kosztuje 4 zł 20 gr, a bilet miesięczny imieniny według taryfy normalnej na przejazdy „tam i z powrotem” 49 zł. Od tych cen stosowane są ulgi ustawowe. Bilety według oferty promocyjnej w zależności od rodzaju dostępne są w kasach biletowych, biletomatach, aplikacji mobilnej: Koleje Mazowieckie, SkyCash, mPay, przez internet (system IKM) oraz u kierownika pociągu (wyłącznie w dniu odbywania podróży).

Warto przypomnieć, że połączenia kolejowe na odcinku Ostrołęka – Chorzele zostały reaktywowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego po 22 latach. Inwestycja ta została zrealizowana dzięki funduszom unijnym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Decyzja ta była odpowiedzią na transportowe potrzeby mieszkańców regionu i jest szansą na lepsze wykorzystanie potencjału gospodarczego oraz przyspieszenie jego rozwoju.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie KM
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5