NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PR mają własną infolinię. Intercity też. A co ma pasażer? [Aktualizacja]

| Rynek Kolejowy 11.01.2013 158

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-01-11 11:51:18 Autor: gargamel
---.internetdsl.tpnet.pl
A aron łapki zaciera.
2013-01-11 12:02:16 Autor: nieAron
---.play-internet.pl
Proponuję wprowadzić opłatę 7zł za każdą rozpoczętą pierwszą minutę połączenia. To zmobilizuje klientów do rzeczowego przygotowania się do telefonicznej rozmowy z dostojnikiem kolei państwowych.
2013-01-11 12:14:32 Autor: PiotrW
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś wreszcie poniesie odpowiedzialność za wprowadzanie zamętu i chaosu i, tym samym, zniechęcanie ludzi do kolei czy ta zabawa w kotka i myszkę będzie się ciągnęła w nieskończoność?

Czy Pan Minister Od Transportu mógłby choć raz zainteresować się resortem, którym zarządza? Oczywiście wiemy, że \"zgodnie z ustawą x, paragraf y, punkt z organizacja przewozów regionalnych należy do zadań samorządu i ministerstwo nic nie może w tym zakresie\", ale może jednak Pan Minister Od Transportu zrobiłby od tego wyjątek? Przecież tak bardzo i Jemu i Jego Rządowi zależy na kolei, na pasażerach, co wszem wobec podkreśla. No więc?
2013-01-11 12:31:39 Autor: goSC
---.dip.t-dialin.net
Nie przesadzajmy...
Jak ktos lata LOTem, to nie dzwoni na infolinie Ryanaira.
Mysle, ze powoli wszyscy wiedza, ze i na kolei funkcjonuja rozni przewoznicy.
Byloby milo, gdyby infolinia byla wspolna, ale to chyba przyszlosc.
2013-01-11 12:55:12 Autor: soundaddict
---.168.100.233

soundaddict
PR mają własną infolinię. Intercity też. A co ma pasażer?

Pasażer ma pluskwy.
A w ogóle to oczywistym rozwiązaniem jest powołanie nowej spółki PKP Info, nie wiem czemu jeszcze nikt na to nie wpadł.
2013-01-11 12:57:16 Autor: RRR
---.internetia.net.pl
Obydwie firmy działają na szkodę transportu kolejowego w Polsce!
2013-01-11 13:02:56 Autor: Kryniczanin
---.30.78.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kryniczanin
No Mikole zadowoleni jesteście? Tak piejecie wolny rynek,interregio macie też wolny rynek w infoliniach :)
2013-01-11 13:07:14 Autor: xyz123
---.poczta-polska.pl
Coraz zabawniej na tej kolei :) wesoło u NAS:)
2013-01-11 13:20:07 Autor: podróżny
---.play-internet.pl
A po co mi infolinia, jak mam internet i wszystko jest razem na rozkładzie PKP lub sitkolu :)
2013-01-11 14:04:10 Autor: pasażer
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko weźmy pod uwagę że na infolinii PR jak konsultant ma do wyboru TLK i IR
to co wybierze ? zapewne TLK
Więc ja się nie dziwię PR-om że uruchomiły swoją infolinię.
2013-01-11 15:04:02 Autor: g0sc123
---.fucio.net
Czemu się tak dziwicie? To jest zgodne z polityką PKP. Na dworcu w Katowicach po remoncie nie ma informacji kolejowej, zdaniem PKP jest zbędna. Twierdzą, że klient informacje może uzyskać w COK przewoźników. Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że w COK PIC zostanie poinformowany np. o tańszych i szybszych połączeniach PR do Warszawy...
Skoro nie ma potrzeby, by na dworcach była wspólna informacja, to jaki sens ma wspólna infolinia?
2013-01-11 15:14:37 Autor: Xyzz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kryniczanin -> a co do infolinii ma interregio, jak masz jakiś problem to zadzwoń sobie na jedyną słuszną informację (oczywiście Intercity) i tam wyraź swoje żale i smutki! Pozdrawiam.
2013-01-11 15:35:20 Autor: mnb
---.229.155.26.atman.pl
Ale co to w ogóle za problem. Niech będzie i 10 infolinii. Jak chcę wybrać telefon to muszę sprawdzić oferty czterech operatorów osobno albo skorzystać z PRYWATNYCH, niezależnych porównywarek. W lotnictwie jest tak samo, ja zawsze sprawdzam połączenia przez bilety.rezerwuj.org, gdzie znajdują się połączenia wszystkich (albo zdecywowanej większości) przewoźników na świecie. Sądzę, że i na kolei to się da zrobić w podobny sposób.

Dobrze, że póki co działa rozklad-pkp.pl, ale jak tak dalej pójdzie to może i stamtąd wyrugują wszystko oprócz PKP Intercity?
2013-01-11 23:09:21 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
No i się narobiło... Cyba znowu Wiceminister Massel musi się wziąć do roboty i krótko trzymać obie spółki za mordę w tej kwestii. Robienie show w tej sprawie i rozmowy za pośrednictwem mediów, nawet branżowego, RK - tylko psuje obraz całej kolei w oczach zwykłych pasażerów (klientów), no i dziennikarzy.
2013-01-12 15:42:15 Autor: Kali
---.adsl.inetia.pl
A pasażer ma to głęboko gdzieś. Dziś koleją jeżdżą tylko emeryci i studenci z zniżkami i to też nie zawsze. Ludzie masowo uciekli do PolskiegoBusa i nie wierze że kolej odzyska pasażerów na takich trasach jak Warszawa-Gdańsk. A potem znowu muszą podnieść ceny, bo mało osób jeździ i nie wychodzą na swoje...
2013-10-02 22:31:51 Autor: marta
---.adsl.inetia.pl
pkp jest niepowazne - czlowiek dzwoni na infolinie a potem okazuje sie ze kasuja go jakby dzwonil do burdelu za przeproszeniem... juz pomijajac fakt ze infolinia jest nic nie warta bo nikt nigdy tam nic nie wie!!

pkp... opanujcie sie!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.