Partnerzy serwisu:
Biznes

Podstawy cyberbezpieczeństwa: jak chronić dane organizacji w Internecie?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
18-09-2023
Ostatnia modyfikacja:
18-09-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Podstawy cyberbezpieczeństwa: jak chronić dane organizacji w Internecie?
fot. Akumela, CC BY-SA 4.0, commons.wikimedia.orgDworzec kolejowy w Kielcach
W erze cyfrowej, w której organizacje gromadzą ogromne ilości danych online, cyberbezpieczeństwo stało się jedną z priorytetowych kwestii. Skuteczna ochrona danych to nie tylko kwestia technologii, ale także odpowiedniej wiedzy i procedur.

Pierwszym kluczowym elementem cyberbezpieczeństwa jest rozwijanie świadomości wśród pracowników. Ludzie często stanowią najsłabsze ogniwo w łańcuchu bezpieczeństwa, ponieważ niewłaściwe zachowania, takie jak klikanie w podejrzane linki czy udostępnianie poufnych informacji, mogą prowadzić do potencjalnych ataków. Organizacje powinny kłaść szczególny nacisk na regularne szkolenia dotyczące cyberbezpieczeństwa, aby pracownicy byli świadomi zagrożeń i potrafili rozpoznawać podejrzane sytuacje. To pierwszy krok w zabezpieczaniu danych.

W tym celu Zespół Doradców Gospodarczych TOR organizuje szkolenie poświęcone podstawowym zasadom cyberbezpieczeństwa w korzystaniu z Internetu i wewnętrznych systemów informatycznych w każdej organizacji, w tym także w branży kolejowej. To idealna okazja do uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące aktualnych przepisów prawa, regulujących obowiązki ochrony informacji, poznania sposobów obrony przez cyberatakami, takimi jak phishing i ransomware oraz sposobów na zabezpieczenie poufnych informacji np. podczas podróży służbowej czy pracy zdalnej. Szkolenie kierowane jest do wszystkich pracowników oraz kadry zarządzającej, którzy korzystają z systemów teleinformatycznych oraz Internetu w codziennej pracy.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które poprowadzi specjalista z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz cyberzagrożeń. Szkolenie odbędzie się w czwartek 5 października 2023 r. w godz. 10:00-15:00 w formule online. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy dokonać rejestracji na stronie tor-konferencje.pl.

Chcesz zorganizować to szkolenie w swojej firmie w formule zamkniętej? Zapytaj nas o ofertę!
Sprawdź także inne nasze szkolenia na stronie
tor-konferencje.pl.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5