Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

ASO Mieczkowski zmodernizuje podlaskie Regio Trampy [aktualizacja]

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
08-07-2019
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
ASO Mieczkowski zmodernizuje podlaskie Regio Trampy [aktualizacja]
fot. Krzysztof Maria Różański, CC BY-SA 3.0
ASO Mieczkowski zajmie się kompleksową naprawą podlaskich autobusów szynowych SA105-103 i SA108-007. Będą je eksploatować Przewozy Regionalne.

Oba pojazdy należą do rodziny lekkich autobusów szynowych Regio Tramp, zaprojektowanych i zbudowanych w Poznaniu. Na Podlasiu dwa autobusy szynowe jeżdżą od 15 lat i nadszedł czas wykonania na nich napraw głównych.

Kompleksowa naprawa i modernizacja SA105 i SA108

Jednoczłonowy SA105 i dwuczłonowy SA108 w ramach naprawy P5 zostaną kompleksowo wyremontowane. Remont kapitalny przejdą też silniki. W ramach prac dodatkowych znacznie odświeżone zostanie wnętrze: pojawią się nowe fotele pasażerskie, automat biletowy, system zliczania pasażerów, bezprzewodowy internet, ładowarki usb, nowy system informacji pasażerskiej i monitoringu.

Zleceniodawcy zależy też na umożliwieniu pojazdom jazdy w trakcji ukrotnionej, wymianie przełączników i wskaźników w kabinie maszynisty oraz montażu zasilaczy buforowych, czy podgrzewacza zbiornika paliwa. UTK wymaga też, by w pojeździe znalazł się nowy radiotelefon obsługujący standard GSM-R, który będzie wprowadzany w Polsce. Wykonawca będzie miał 145 dni na wykonanie prac. Modernizacja zostanie sfinansowana ze środków własnych Polregio.

Aktualizacja: Jedna oferta z ASO Mieczkowski. Przyjęta

W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Złożył ją Serwis Pojazdów Szynowych ASO Mieczkowski. Wykonawcy udało się znacząco obniżyć cenę – proponuje 8,33 mln złotych przy kosztorysie 11,07 mln zł brutto. Przewozy Regionalne ofertę przyjęły.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5