NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Po burzy olbrzymie utrudnienia w woj. zachodniopomorskim

| jm, Rynek Kolejowy 20.08.2012 36

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-08-20 16:34:56 Autor: seba
---.adsl.inetia.pl
\'\'Jak poinformował nas jeden z Czytelników, po burza, która przeszła nad województwem zachodniopomorskim całkowicie wyłączony z ruchu jest szlak Goleniów-Rurka linii kolejowej nr 401 ze Szczecina do Świnoujścia.\'\'

Raczej \'\'po burzy\'\'.
2012-08-20 16:59:34 Autor: Maurycy_
---.97.198.165
Znowu wina Tuska ...
2012-08-20 17:03:26 Autor: Roman P.
---.adsl.inetia.pl
@Maurycy
Ty jak zawsze - merytorycznie.
2012-08-20 17:26:56 Autor: xx
---.nowysacz.vectranet.pl
@Maurycy - nie prowokuj, to po pierwsze. Po drugie - czy ktos COKOLWIEK napomknal o Tusku? A teraz juz zostala mi przyjemnosc ujawnienia twych intencji - specjalnie bagatelizujesz, zeby wlasnie sprowadzic do banalu wszystkie inne winy Tuska. Idz stad, po prostu idz i nie psuj humorow normalnym ludziom ktorzy przyszli tu poczytac o kolei. Prosze cie o to kulturalnie.
2012-08-20 17:42:04 Autor: fastcracker
---.xdsl.centertel.pl

fastcracker
po burzy są zawsze problemy z elektroniką a zwłaszcza z czujnikami kół
2012-08-20 18:10:00 Autor: Maurycy_
---.97.198.165
Do zacnych przedmówców

A ile już na tym portalu przy jakimkolwiek artykule - mówiąc w skrócie - pojawiło się tego typu opinii?
Niedawno podobna ulewa, a nawet może większa, nawiedziła Gdańsk - stanęła komunikacja, ulice były niczym rzeki,
fakt - RK nie pokwapił się z komentarzem że były poważne utrudnienia również w komunikacji kolejowej,
ale na lokalnych portalach wylał się istny potok komentarzy właśnie o \"winie Tuska i Peło\"
więc pozwoliłem sobie na drobną ironię...
A tak do meritum - przyroda płata coraz większe figle, tego typu zjawisk nie unikniemy,
A że kolej przy okazji dostaje po dipie - trudno, nie ma silnych, inne koleje też są bezsilne w takich przypadkach,
Ja osobiście pamiętam powódź stulecia w Gdańsku /2001 rok/ kiedy stacja Gdańsk Główny przypominała jezioro, a ruch pociągów od strony Tczewa był wstrzymany prawie tydzień ...
Pozdrawiam.
2012-08-20 18:19:58 Autor: otello3
---.toya.net.pl
A Ja ciebie nie pozdrawiam i SPADAJ!
2012-08-20 18:37:55 Autor: mkol
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A od prawie dwóch godzin pociągi już jeżdzą , choć wszytkie miały spore opóznienia ...
2012-08-20 18:55:09 Autor: Maurycy_
---.97.198.165
@otello3

chłopczyku - już po wakacjach? jak tam było? namiętnie?
2012-08-20 20:53:44 Autor: p4402
---.xdsl.centertel.pl
W Trójmieście co najmniej raz w tygodniu jest jakaś awaria rozjazdu albo awaria urządzeń srk. To już na tyle normalne, że nikt o tym nie pisze. Opóźnienia pociągów ponad 60 minut. Podróżni już się przyzwyczaili.
2012-08-21 07:26:22 Autor: Tylko pytam
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@p4402:
Mógłbyś napisać czy to było na SKM, na PLK, na której stacji i co się stało?
Możliwe, że to będzie temat pracy.
2012-08-21 09:56:36 Autor: p4402
---.xdsl.centertel.pl
Wczoraj w Sopocie na PLK awaria rozjazdu i opóźnienia do 120 minut, i ogólnie mówię o problemach na sieci PLK, to z rozjazdem, to z siecią trakcyjną, to z srk. Nie spisuję tego co, gdzie i kiedy, ale zaraz po Euro bardzo często to się zdarza na całym trójmiejskim odcinku. Wystarczy się zapisać na otrzymywanie smsów ze strony isms.pl, to wiadomo co się dzieje.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.