Partnerzy serwisu:
Pasażer

PKP Intercity konsultuje rozkład jazdy 2017/2018

Dalej Wstecz
Data publikacji:
08-03-2017
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
PKP Intercity konsultuje rozkład jazdy 2017/2018
fot. Michał Szymajda, Rynek KolejowyFlirt przy peronie na stacji Nasielsk
Podróżni przez najbliższy tydzień, od 8 do 15 marca, będą mogli wyrazić swoje zdanie czy przedstawić pomysły na temat projektowanego rozkładu jazdy, który wejdzie w życie w grudniu 2017. Wystarczy wypełnić specjalny formularz on-line.

Choć nowy rozkład jazdy pociągów PKP Intercity obowiązuje dopiero od trzech miesięcy, to przewoźnik już pracuje nad ofertą na sezon 2017/2018, która zostanie wdrożona 10 grudnia 2017 r.

W tym celu przewoźnik przygotował pod linkiem specjalną ankietę, w ramach której każdy z zainteresowanych może wyrazić opinię i zaproponować zmiany. Sugestie mogą odnosić się  np. do godzin lub terminów kursowania pociągów czy nowych połączeń całorocznych lub sezonowych. Ważne jest, aby za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy.

– Wzorem lat ubiegłych także w bieżącym roku uruchamiamy konsultacje społeczne. Chcemy jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów – mówi Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Formularz będzie aktywny do 15 marca 2017. W miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury (PKP PLK) oraz Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5