NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

PiS o dymisji Kowalskiego: Przykra sytuacja, ale nie wpłynie na PKP

| Łukasz Kuś, Rynek Kolejowy 14.12.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-14 10:47:41 Autor: nefretete
---.adsl.inetia.pl
Cały świat kolejowy oczekuje na:

1. Natychmiastowe odwołanie bankomatowych zarządów ze WSZYSTKICH spółek kolejowych;
2. Dokładną kontrolę działalności bankomatów, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich tych firm i firemek zatrudnianych nie wiadomo po co (oczywiście - WIADOMO!): audytorzy, doradcy, kancelarie prawne i tym podobne sposoby "legalnego" koszenia szmalu;
3. Konsekwencje prawne wobec tych, którzy podczas zwolnień pracowników stosowali metody pozaprawne: wprowadzanie w błąd, szantażowanie i zastraszanie zwalnianych pracowników!

Panie ministrze! Wszyscy prawdziwi kolejarze na to czekają!
2015-12-14 10:57:31 Autor: kolejarz3
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja dodam jeszcze, że za odwołaniem bankomatowych zarządów powinni polecieć jeszcze tzw. małolaci powsadzani do różnej maści biur i mający mniej niż zero pojęcia o kolei.
2015-12-14 11:38:01 Autor: habudor
---.dynamic.chello.pl
Ale o co wam, komentujacy frustraci , chodzi?


Mamy piekne dworce? Mamy. Mamy Pendolino? Mamy. Mamy mnostwo nowego taboru? Mamy. Ludzie wracaja na kolej. To co, czemu bankomaty złe ? A za Wacha, Celinskiego, co było? Degrengolada kolei i nawet nie zwrócili na to uwagi, nie zaprotestowali.


Odpowiedzcie, hejterzy bankomatów, w czym Wach, Warsewicz, Celinski i spolka sa lepsi od Karnowskiego z Ciżkowiczem?
2015-12-14 11:45:56 Autor: losiu
---.dynamic.gprs.plus.pl
Plujecie na bankomaty, pluliście na Malinowskiego, a jakoś nie zdarzyło się za ich kadencji, żeby przyjechał pociąg z złożony z jednego wagonu i lokomotywy, a tak było za Wacha i Celińskiego podobno rasowych kolejarzy co się znają na wszystkim. Każdy szef z takim betonem(przepraszam żelbetonem) jakim jest kolej będzie miał prze.....
2015-12-14 12:18:04 Autor: stefek maszynista
---.dynamic.chello.pl
@łosiu nie bądź łosiem...teraz też się takie zdażają, wszystko zależy od specyfiki łądunku czy odbiorcy...ogarnij się. A swoją drogą banksterstwo powinno odpowiedzieć za swoją optymalizację. Zagadzam się z Nefretete i kolejarzem3 . Chce się pobalcerowiczowski pomiot i jego przy.upasy bawić kolejką, to do zabawkowego i PIKO kupić. Pozdrawiam kolegów kolejarzy.
2015-12-14 12:19:17 Autor: stefek maszynista
---.dynamic.chello.pl
PS. nie zdażają się tylko zdarzają oczywiście ...
2015-12-14 12:46:55 Autor: dżejsek
---.internetdsl.tpnet.pl
@nefretete
Prawdziwi kolejarze coś mi się kojarzą z prawdziwymi Polakami, co mogłoby oznaczać, że są TYLKO prawdziwymi, fanatycznymi uzurpatorami.
2015-12-14 12:49:24 Autor: czyznie?
---.play-internet.pl
Pisokomuchy sa zarowno przed jak i po glupi. Pisokomuchy, u was 90% to byli esbecy, ubecy lub pzprowcy. Przyklad tw faraon lub posel piotrowicz. A mamusia kaczego kurdupla pracowala w cenzurze.

PO nie mialo takich wpadek jak pisokomuchy. :-)

A za bankomatami teski wasz pseudofachowiec adamczyk jak to w linku ponizej: http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/minister-infrastruktury-ostro-o-bylym-szefie,214,0,1973462.html

Takich pisokomuchy maja "fachowcow". :-D

Modle sie o to, zeby pisokomuchy rozpierdolily kolej na cacy. Wtedy bedzie mozna ja zbudowac od poczatku bez komuszych bandytow typu zwiazkowi bandyci.
2015-12-14 13:08:51 Autor: iPKP
---.tktelekom.pl
Moim zdaniem ten kto go powołał również powinien podać się do dymisji za tak błędną decyzję.
2015-12-14 15:23:06 Autor: Edi
---.pikonet.pl
Nie chciał podpisać odbiorów wadliwych Dartów to go uwalili ze stanowiska.
2015-12-14 16:04:32 Autor: Kalle Blomkvist
---.static.ip.netia.com.pl
"Przykra sytuacja"?! No co wy?! A gdzie te wszystkie karnowsko-sakiewiczowsko-ziemkiewiczowsko-terlikowskie szczujnie, nadające swego czasu na okrągło o "resortowych dzieciach" itp... Media "katotalibanu" to jeszcze gorszy ściek, niż te tak bardzo opluwane przez nich "lewackie" i "niemieckie".
2015-12-14 20:31:22 Autor: yyk
---.warszawa.vectranet.pl
Gamonie niesamowite w tym pisie, żeby nie wiedzieć kogo wsadzają do PKP. Towarzysz Dzierżyński vel Kamiński nie sprawdził?
2015-12-15 13:15:21 Autor: Ja
---.static.chello.pl
Wróci do ZG TOR :-)
2015-12-15 15:54:32 Autor: Elżbieta B.
---.adsl.inetia.pl
Ale jaja!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR