NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Orient Express atrakcją dla złomiarzy

| Dziennik Wschodni 10.02.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-02-10 09:04:45 Autor: January
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znów sezon ogórkowy, że trzeba o tym pisać? I do tytułu dać \"Orient Express\" co z rzeczywistością nie ma nic wspólnego?
2012-02-10 09:06:37 Autor: CiemnyLHS
---.138.227.40

CiemnyLHS
Tym niemniej wstyd dla kolei że nikt nie potrafi upilnować zabytkowego składu...
2012-02-10 09:19:45 Autor: January
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
CiemnyLHS

Jaki wstyd dla kolei?
To kolej ma się zajmować pilnowaniem złomu, należącego do jakiegoś Austriaka, który nie ma kasy żeby zapłacić za to pilnowanie? Jak już mówić o wstydzie, to chyba powinni się wstydzić Austriacy, że mają gdzieś niby ten Orient Express...
2012-02-10 09:24:23 Autor: Edek
---.adsl.inetia.pl
Mam pytanie, kto finansuje postój owych wagonów? Bo może ich wartość przekroczyła koszty? Tak się tylko pytam.
ps.
Nie wiem dlaczego \\\"kolej\\\" miałaby się wstydzić? i za co tak naprawdę.
2012-02-10 09:42:01 Autor: d333
---.181.182.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mnie interesuje ten temat wózków pozostawionych w Brześciu- czekają tam już kilka lat bezproduktywnie - u ruskich(białoruscy w Brześciu to to samo co ruskie) nie uwierzę!
2012-02-10 09:53:43 Autor: Kowal M.
---.152.50.33
Wagony stoją bo właściciel ZBANKRUTOWAŁ, i stąd są takie cyrki.
2012-02-10 10:05:44 Autor: Pasztun
---.dynamic.chello.pl
Zmieńcie fotkę, bo skład na niej widoczny to zupełnie inna firma, Venice Simplon Orient Ekspres.

http://www.orient-express.com/web/vsoe/venice_simplon_orient_express.jsp

Oni akurat maja się całkiem nieźle, co roku ich skład widuję w Krakowie.
2012-02-10 10:41:32 Autor: Przemysław Wojtasik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Problem w tym, że ktoś chciał za dużo szarpnąć przy tak zwanej okazji. Swoją drogą to tylko bić brawo za brak jakiegokolwiek poszanowania dla zabytków. Za samo zniszczenie zabytków wystarczy oskarżyć takiego misia co coś podpieprzył i już będzie miał cieplej niż za samą kradzież. Jestem ciekawy czy jest możliwość ocalić ten skład przed degradacją w imię tylko czyichś interesów?
Pozdrawiam.
2012-02-10 12:40:35 Autor: Mr44 - Imperator Polski
---.adsl.inetia.pl
@Kowal M.
Jak właściciel może zbankrutować jak jest obywatelem Szwajcarii ( Rzeczpospolita Polska ), Austrii ( Cesarstwo Austrii ), Wielkiej Brytanii, Niemiec ( Cesarstwo Niemiec ), Francji ( Cesarstwo Francji ), Włoch ( Królestwa Obojga Sycylii i Sardynii ), Egiptu ( Cesarstwo Egiptu ) i nie ma dokumentów tożsamości wystawionych na nazwiska rodowe. Przecież On nie istnieje.
2012-02-10 12:49:42 Autor: Edek
---.adsl.inetia.pl
A już miałem nadzieję że króliczki poszły się....
2012-02-10 16:45:37 Autor: dawid99
---.dynamic.gprs.plus.pl
moim zdaniem szkoda że taki skład stoi i niszczeje tym bardziej, że w Polsce jest bardzo wielu zbieraczy złomu szczególnie wyczulonych no i bardzo łakomych, niestety Polak zamiast do iść chociażby za kilka groszy woli iść rozkręcać tory albo wagony, ot taka rzeczywistość
2012-02-11 09:30:48 Autor: Zatruty spalinami z szynobusów Arrivy
---.play-internet.pl
Nie ma się co rozczulać nad tym złomem. Jak stoi na bocznicy i właściciel zbankrutował, to kto opłaca postój tego złomu? Jak nie ma z czego zapłacić, to wagony na złom wysłać z komisyjnym zniszczeniem ich.
2012-02-11 20:39:15 Autor: Właściciel NOIE
---.adsl.inetia.pl
@Zatruty spalinami z szynobusów Arrivy
Imperator Polski, czyli Imperator Kraju Przywiślańskiego ( Nadwiślańskiego ) jest samodzierżawcą państwa. Opłaty są regulowane z dzierżaw płaconych na poczet samodzierżawcy . Nie widzę tu nawet najmniejszych znamion bankructwa, pomijając to że w Unii Łacińskiej nie ma pojęcia bankructwa Kompanii Kolejowej Grand Nostalgie Istabuł Orient Express.
2012-02-11 20:53:34 Autor: Właściciel NOIE
---.adsl.inetia.pl
Powinno być podpisane Właściciel NIOE, ale jak zwykle wychodzi inaczej.
2012-02-11 21:14:00 Autor: Właściciel NOIE
---.adsl.inetia.pl
Jakie terytorium obejmje Kraj Przywiślański ( Nadwiślański )?
Kraj ten to:
Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, fragment Federacji Rosyjskiej ( Kaliningrad ), dawne NRD wraz z Berlinem.
2012-02-11 22:54:28 Autor: Właściciel NIOE
---.adsl.inetia.pl