Partnerzy serwisu:
Innowacje

Nowy zarząd Nevomo

Dalej Wstecz
Partner działu

Partner działu:

Data publikacji:
27-08-2021
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Rozwijająca technologię kolei magnetycznej polska spółka Nevomo zmienia zarząd.

Prezes Nevomo (wówczas jeszcze Hyper Poland) od roku 2018 Przemek Pączek, zdecydował się na zmianę swojej roli w zespole - podała spółka. Z dniem 1 września obejmie on stanowisko Chief Product Officer Nevomo. - Jego nowe stanowisko będzie obejmować koordynację rozwoju produktów Nevomo, w tym nadzór projektów B+R oraz współprac technologicznych - podała spółka.

Nowym prezesem (CEO) będzie Milan Chromik, który wcześniej pracował w Nevomo jako Business Development Director. - Jego doświadczenie w dziedzinie biznesu i umiejętności zarządzania udowodniły, że jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Milan zdobył ponad 10 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w różnorodnych gałęziach biznesu, takich jak przemysł papierniczy i maszynowy, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu i public affairs. Pracował również w Veolii jako dyrektor generalny działu odpadów, dyrektor ds. rozwoju biznesu i spraw publicznych - czytamy w komunikacie.

To nie wszystko - od 1 września stanowisko Business Development Director dla magrail obejmie Stefan Kirch. Wcześniej pracował jako dyrektor sprzedaży w DB Netz a następnie w DB Systel jako Product-Owner poprzez Partner-Account-Management.

Partner działu

Partner działu:

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5