Partnerzy serwisu:
Biznes

Nowi członkowie RBF

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
18-07-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Nowi członkowie RBF
Fot. RK
W zeszłym tygodniu Zarząd Forum Kolejowego – Railway Business Forum przyjął do grona swoich członków dwie nowe firmy: Track Tec Construction oraz Zakład Przewozów i Spedycji ,,Spedkoks".

Track Tec Construction to firma z grupy Track Tec, która powstała w 2011 roku. W swojej ofercie posiada wykonawstwo i budownictwo kolejowe oraz inżynieryjne na rynku ogólnopolskim, w tym specjalistyczne prace torowe i dotyczące obiektów inżynieryjnych.

Zakład Przewozów i Spedycji „Spedkoks” to polski przewoźnik kolejowy, który świadczy specjalistyczne usługi kolejowe dla największych zakładów produkcji koksu w Europie. „Spedkoks” pierwotnie funkcjonował w ramach Koksowni Przyjaźń jako wyodrębniona organizacyjnie jednostka, jednak w wyniku przekształceń restrukturyzacyjnych w 2000 roku powołano spółkę pod nazwą Zakład Przewozów i Spedycji „Spedkoks". Firma wchodzi w skład holdingu JSW. 

Aktualnie Forum Kolejowe – Railway Business Forum liczy 99 członków. Organizacja, która powstała w 2000 roku konsekwentnie, już od ponad 16 lat buduje jak najszerszą platformę integracji polskiego środowiska kolejowego i przemysłu okołokolejowego, prowadząc działania na rzecz promocji kolejnictwa i kształtowania polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5