Partnerzy serwisu:
Pasażer

Nowe zniżki dla czeskich pasażerów

Dalej Wstecz
Data publikacji:
19-08-2018
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Nowe zniżki dla czeskich pasażerów
Fot. Marcel Štancl, SM42.plPociąg pospieszny České Budějovice - Praha. W tle zamek ha praskich Hradczanach
Dzieci, studenci i seniorzy w Czechach od 1 września będą mogli cieszyć się z nowych ustawowych rabatów na przejazdy pociągami podmiejskimi, regionalnymi i dalekobieżnym – poinformował przewoźnik České Dráhy.

Nowa zniżka w wys. 75% obowiązywać będzie dla dzieci i młodzieży do lat 18, studentów do ukończenia 26 roku życia i seniorów powyżej 65 lat na wszystkich trasach krajowych w klasie 2. oraz w wybranych połączeniach międzynarodowych CD. Studenci będą musieli okazać legitymacje ISIC, seniorzy przedstawić podczas kontroli dowód osobisty lub paszport. 

Zmiana następuje na skutek ustawy z maja tego roku, która wprowadza je we wszystkich środkach komunikacji zbiorowej poza pierwszą klasą.

Co ciekawe, czeskie Ministerstwo Finansów zaproponowało przewoźnikom listę tras kolejowych, na których rabaty nie muszą obowiązywać. CD zdecydowały się jednak na nieskorzystanie (na razie) z tej możliwości i wprowadzenie zniżek na wszystkie swoje połączenia.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5