Partnerzy serwisu:
Pasażer

Nocne pociągi PKP Intercity bez graficznej rezerwacji miejsc

Dalej Wstecz
Data publikacji:
09-01-2024
Ostatnia modyfikacja:
09-01-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Nocne pociągi PKP Intercity bez graficznej rezerwacji miejsc
fot. M. SzymajdaTLK Rozewie we Wrocławiu
Przed świętami Bożego Narodzenia w niektórych pociągach spółki PKP Intercity wyłączono możliwość graficznej rezerwacji miejsc. Tej funkcjonalności nie przywrócono do dziś. Zapytaliśmy operatora, dlaczego tak się stało.

Brak możliwości zarezerwowania wybranego przez siebie miejsca na schemacie wagonów dotyczy pociągów nocnych. Nie zrobimy tego więc np. w pociągu TLK Rozewie z Gdyni do Szklarskiej Poręby (lub Krakowa), nie wskażemy swojego miejsca również w TLK Ustronie z Krakowa Kołobrzegu czy z TLK Uznam z Warszawy do Świnoujścia. Dlaczego PKP Intercity wstrzymało możliwość rezerwacji miejsca w taki sposób w nocnych składach?

– Graficzna rezerwacja miejsc jest obecnie dostępna we wszystkich pociągach PKP Intercity przy zakupie biletu bez przesiadki. W pierwszych dniach działania systemu zauważyliśmy jednak pewne problemy związane z wyświetlaniem dostępności miejsc w pociągach prowadzących wagony sypialne i z miejscami do leżenia – poinformował nas zespół prasowy spółki.

– Obecnie trwają prace nad naprawą tej usterki. Do ich zakończenia tymczasowo dezaktywowaliśmy wyświetlanie GRM ww. pociągach, aby nie zaburzać poprawności sprzedaży – usłyszeliśmy. Spółka nie deklaruje, kiedy ponownie będzie to możliwe w nocnych pociągach TLK i IC.

Rezerwacja miejsc na graficznym schemacie możliwa jest w składach PKP Intercity od połowy grudnia.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5