Partnerzy serwisu:
Pasażer

Noc Muzeów z Kolejami Mazowieckimi

Dalej Wstecz
Autor:

inf pras.

Data publikacji:
11-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf prasowa

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Noc Muzeów z Kolejami Mazowieckimi
Fot. Koleje MazowieckieKM pociąg Babcia
Spółka Koleje Mazowieckie ponownie włącza się w obchody Nocy Muzeów. To już 19. edycja tego wydarzenia. Jest ono adresowane nie tylko do miłośników i pasjonatów kolei, ale także do tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z koleją. KM serdecznie zapraszają na Kolejową Noc Muzeów organizowaną przez Stację Muzeum.

Noc nietuzinkowych atrakcji

W tym roku zwiedzający będą mieć okazję do podróży kultowym pojazdem serii EN57 o numerze 038, pieszczotliwie nazywanym „Babcią”. 9 maja obchodziła 60-lecie kolejarskiej służby. Na co dzień kursuje na trasie Tłuszcz – Ostrołęka, jednak w Noc Muzeów będzie można ją spotkać na warszawskim szlaku. Podczas wydarzenia zaplanowano 4 nieodpłatne przejazdy na trasie Warszawa Zachodnia – Warszawa Główna. Jednak to nie koniec atrakcji. 13 maja w Stacji Muzeum pasjonaci kolei będą mieli możliwość porozmawiać z pracownikami KM: Michałem Kobusem – kierownikiem pociągu oraz Filipem Pełkowskim – maszynistą, którzy prowadzą konta internetowe na Instagramie takie jak: kierownik_na_torach i maszynista_km.

Koleje Mazowieckie w Noc Muzeów zachęcają również do odwiedzenia zaprzyjaźnionych instytucji, które biorą udział w akcji „Koleją do Kultury”, m.in.: Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Mazowiecki Instytut Kultury, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza,  Muzeum Niepodległości, Stacja Muzeum,  Państwowe Muzeum Etnograficzne.

Specjalna oferta dla osób biorących udział w Nocy Muzeów

Od 13 maja od godz. 19.00 do 14 maja do godz. 1.00 Spółka KM wprowadzi specjalną ofertę na przejazdy „z powrotem” dla uczestników Nocy Muzeów. Przejazd na imprezę będzie odbywać się na podstawie biletu w jedną stronę „tam” nabytego według indywidualnych uprawnień. Nieodpłatny przejazd „z powrotem” będzie możliwy na podstawie biletu na przejazd „tam” oraz kuponu, pobranego ze strony internetowej www.mazowieckie.com.pl

Poniżej zamieszczamy wzór kuponu.Podróżni, którzy rozpoczną przejazd „z powrotem” w dniu 14 maja 2023 r. przed godziną 1.00 na podstawie biletu na przejazd „tam” i pobranego kuponu, będą mogli dojechać do stacji przeznaczenia po upływie tej godziny, pod warunkiem, że odbywają przejazd bez przerwy. Za przerwę w podróży nie uważa się przesiadania do najbliższego pociągu jadącego w kierunku stacji przeznaczenia, jeśli pociąg, którym rozpoczęto podróż, nie dojeżdża do tej stacji.

Osoby, które będą chciały skorzystać z podróży pociągiem KM poza wyznaczonymi godzinami, zobowiązane będą do nabycia nowych biletów na przejazd. Szczegółowe informacje na temat nieodpłatnych przejazdów znajdują się na stronie Kolei Mazowieckich.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5