NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Niewiadome w sprawie miejscówek kompromitują menadżerów

| Rynek Kolejowy 28.01.2013 47

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-01-28 08:36:54 Autor: milośnik wyprzedaży majątku narodowego
---.dynamic.gprs.plus.pl
Wg mnie nalezy jak najszybciej wyodrebic z grupy PKP spolke Intercity i sprzedac ja naszym kochanym braciom Niemcom. W miare czasu zlikwiduja nawet centrale spolki w Warszawie pozostawiajac oddzial w Poznaniu.
Wszelkie petycje , skargi ,wnioski tylko w jezyku niemieckim. Wszyscy pracownicy IC po np 2000 zl brutto.
Kochani takie sa realia.....ja nie snie ....juz to przerabialem.
Pozwolicie na to ??? Czy sie w pore palniecie w łepetyny...?
2013-01-28 08:40:25 Autor: jasio
---.120.225.195.static.bait.pl
jak sobie pościelisz tak się wyśpisz-miejscówki fakultatywne tak będzie wygodnie dla wszystkich
2013-01-28 09:00:26 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
wprowadzenie miejscówek może być dobre jeśli to będzie rezerwacja fakultatywna i dodatkowo przy zakupie biletów bezpłatna.
2013-01-28 09:49:42 Autor: Człowiek
---.209.12.79
Publikowanie informacji bez podania jakichkolwiek rzetelnych źródeł, w tym stanowiska spółki, kompromituje Rynek Kolejowy i autora tego artykułu.
2013-01-28 09:56:50 Autor: Alew
---.internetdsl.tpnet.pl
A w sitkolu przy TLKach jak byk stoi:
Dalsze informacje:
przesyłki konduktorskie za opłatą
PKP Intercity
pociąg z rezerwacją miejsc ( 1. Lut do 14. Gru 2013)
2013-01-28 11:02:12 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
Rezerwacja miejscówki - tak
ale tylko w soboty i niektóre pociągi w niedzielę.
Gdyż :
pociągi po 20 czy 30 wagonów ? Gdzie te wagony i stacje
Poprawność myślenia, ceny w górę, bo reszta to ......
2013-01-28 12:36:14 Autor: jjjjj
---.180.117.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A czy pan prezes M. także będzie stał w kolejce do kasy w Skierniewicach po miejscówkę, gdy przed odjazdem pociągu będzie chciało to zrobić kilkaset osób?
2013-01-28 13:00:38 Autor: Gubernator Kalifornii
---.centertel.pl

Gubernator Kalifornii
CYTAT:\"Wprowadzenie obowiązkowych miejscówek w TLK może dodatkowo utrudnić pasażerom przewóz rowerów. Jak informuje Beim ? ?Zgodnie z obowiązującym regulaminem w pociągach TLK objętych całkowitą rezerwacją, wolno rower przewozić, jedynie gdy jest wagon przystosowany do przewozu rowerów, a z tym bywa różnie?.\"

No cóż... Po prostu fajnie jest zniechęcać podróżnych z rowerami... Nie ma co...

Każda decyzja postpekapowskiej spółeczki kolejowej jest decyzją DURNĄ!!! Nie ma wyjątki i tym razem... Dno osiągnięte... Można w nim brnąć dalej ;)
2013-01-28 14:53:22 Autor: jurasN
---.icpnet.pl

jurasN
Zdaniem posła Platformy Obywatelskiej, Johna Godsona, wprowadzenie obowiązkowych miejscówek może okazać się dobrym rozwiązaniem, jednak pod pewnym warunkiem ? muszą być one bezpłatne

Ta... Jadę na naradę, która w piątek skończy się nie wiem o której. Więc rezerwuję sobie BEZPŁATNIE miejsca w trzech pociągach - a co?!
Parę lat temu dla pewnej grupy pasażerów już tak było. Skutek? Pociągi pustawe a nie można było zarezerwować bo wszystkie miejsca zajęte... Szybko to zmieniono.
2013-01-29 02:01:02 Autor: życzliwy
---.play-internet.pl
Przecież wiadomo, że miejscówki w TLK są pomysłem Nowaka a nie samego Intercity. Nowak musi mieć jakiś propagandowy sukces, wymyślił sobie miejscówki.
2013-01-29 09:16:51 Autor: Adam
---.tktelekom.pl
Jestem za wprowadzeniem całkowitej rezerwacji miejsc w TLK .Przy przesiadce klient ma bilet na drugi pociąg również z miejscówką. 3 zł. za miejscówkę to nie majątek. Również na bilety miesięczne i inne okresowe pełnopłatna miejscówka.
2013-01-29 09:19:20 Autor: Adam
---.tktelekom.pl
A w pociągach wprowadziłbym całkowity zakaz przewozu rowerów i zwierząt. A zwierząt żeby nie było żadnych insektów i pluskiew.
2013-02-01 08:16:53 Autor: pasażer
---.232.43.31
Chyba Cię Adamie mózg swędzi.
Miesięczny z miejscówką to był by szyt kolejowego sku...syństwa. Nie dość że PR ma fatalną siatkę połączeń ( nie będe pisał o jakim odcinku mowa) to człowiek po pracy nie raz ratuje się TLK to jeszcze ma płacić za miejscówkę!?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.