Partnerzy serwisu:
Pasażer

Nie będzie Pekapki, będzie aplikacja PKP Intercity

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-12-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
rynek kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Nie będzie Pekapki, będzie aplikacja PKP Intercity
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
PKP Intercity zmieniło regulamin sprzedaży biletów swoim serwisie. Przy okazji wyszło na jaw, że chwytliwa nazwa nowej aplikacji nie wejdzie w życie.

Kilkanaście dni temu kupujący bilety w serwisie PKP Intercity musieli ponownie zaakceptować zmianę regulaminu. Musieli m.in. zatwierdzić zmianę w nazwie aplikacji, która ma umożliwić zakup biletów spółki. Poprzednio użytkownicy intercity.pl musieli już potwierdzić, że akceptują nazwę „Pekapka”, obecnie „Pekapka” zmienia się po prostu w aplikację „PKP Intercity”. Dodajmy, że obecnie apka na komórki nazywa się IC Mobile Navigator. Jej dni są już jednak policzone.

Kiedy będziemy mogli kupować bilety przez nową aplikację? Tego nie wiemy, ale jest to raczej kwestia dni. Aplikacja jest już gotowa, ale musi przejść pozytywną weryfikację w internetowych sklepach sklepach Apple Store i Google Play.

– Na czas weryfikacji przez Google i Apple nie mamy już wpływu, ale liczymy, że pasażerowie PKP Intercity będą mogli z niej korzystać lada dzień – powiedział Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

W 2023 zmieni się sposób zakupu biletów przez intercity.pl, a w 2024 cały system sprzedaży biletów w spółce. Więcej piszemy o tym tutaj.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5