Partnerzy serwisu:
Biznes

Modele finansowe inwestycji na rynku kolejowym. Jak wykonać analizę efektywności?

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
06-09-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Modele finansowe inwestycji na rynku kolejowym. Jak wykonać analizę efektywności?
fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL, commons.wikimedia.org
Zdolność do dokładnej analizy inwestycji stanowi kluczowy element sukcesu. Zrozumienie metodologii tworzenia modeli finansowych oraz umiejętność przewidywania wyników inwestycyjnych jest nieodzowne dla firm, spółek oraz wielu innych podmiotów dążących do zwiększenia wartości swoich aktywów. Podniesienie umiejętności pracowników w zakresie tworzenia modeli finansowych dla inwestycji w nieruchomości komercyjne, stanowi niezwykle ważny element strategii rozwoju.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, Zespół Doradców Gospodarczych TOR zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu online „Rentowność i ryzyko inwestycji – szybki model finansowy w Excelu”, podczas którego uczestnicy uzyskają konkretne umiejętności w obszarze modelowania finansowego dla inwestycji w nieruchomości komercyjne.

W pierwszej części webinarium prowadzący przedstawi metodykę zdyskontowanych przepływów pieniężnych (DCF) i zasady wykonywania analiz finansowych zawierających pełną analizę rentowności i ryzyka inwestycyjnego oraz obliczenie i interpretację podstawowych wskaźników rentowności.
W drugiej części warsztatów online wykonana zostanie analiza efektywności finansowej inwestycji w nieruchomość komercyjną (rentowność projektu inwestycyjnego i kapitału własnego) oraz analiza wrażliwości z obliczeniem progów rentowności i marginesów bezpieczeństwa dla kluczowych zmiennych projektu.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które poprowadzi ekspert i praktyk, założyciel firmy doradczo-szkoleniowej, działającej w obszarze szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.

Wydarzenie odbędzie się 19 września w godzinach 10-14 w formule online. Po zakończeniu części merytorycznej, jak i w trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać rejestracji na stronie tor-konferencje.pl.

Chcesz zorganizować to szkolenie w swojej firmie w formule zamkniętej? Zapytaj nas o ofertę!
Sprawdź także inne nasze szkolenia.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5