Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Milion tanich biletów w PKP Intercity!

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
04-10-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
rynek kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Milion tanich biletów w PKP Intercity!
fot. MS, Rynek Kolejowy
PKP Intercity wprowadziło do sprzedaży milion tanich biletów na jesienne połączenia kolejowe i przygotowało do tego ciekawą kampanię promocyjną.

– Promocją chcemy zachęcić do podróży osoby, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, można skorzystać z okazji, by odwiedzić dawno niewidzianych rodziców, dziadków, przyjaciół. Bilety są dostępne w ofercie od 1 października. Ich sprzedaż już cieszy się powodzeniem – mówił członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz.

Ceny biletów można sprawdzać poprzez stronę intercity.pl, przez aplikację Mobile Navigator, kupimy je także przez bilkom. Na krótkie relacje, jak na przykład z Warszawy do Siedlec, można trafić na bilety nawet za 9 złotych, można dostać bilety na pociągi Pendolino z Gdańska do Warszawy czy z Krakowa do Warszawy za 71 złotych. Z Warszawy do Gdyni można nabyć bilety w 1 klasie pociągów IC i TLK nawet za 24 złote! W ten sposób, po sezonie letnim, spółka chce zwiększyć popyt na podróże.

– Zachęcam też do korzystania z aplikacji Łowcy Promo na stronie intercity.pl, gdzie wyszczególniliśmy relacje, na które bez problemu kupimy tanie bilety – dodał członek zarządu PKP Intercity. 

Bilety w obniżonych cenach będą dostępne do końca listopada (oznacza to, że pula będzie uzupełniana, bo sprzedaż w systemie intercity.pl możliwa jest tylko na 30 dni w przód) – Oprócz tego PKP Intercity cały czas reaguje na zmniejszony popyt, np. obniżając ceny biletów, gdy z jakiegoś powodu w pociągu jest mniejsze obłożenie miejsc. To codzienny efekt działania dynamicznego systemu sprzedaży biletów – dodał Gontarz. 

Oprócz  tego PKP Intercity startuje z nową kampanią promocyjną. Jej częścią, oprócz bilboardów na ulicach, są też nowe spoty reklamowe, które zobaczymy w stacjach telewizyjnych i w internecie.


Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5