| Kasper Fiszer ⚫ 16.11.2020 ⚫
64
Więcej na temat:
Pociągi międzynarodowe (107)Więcej z regionu:
Lubelskie (1075)MPK Wrocław szykuje się do remontu torów na św. Mikołaja, Ruskiej i pl. Jana Pawła II
24
Zintegrowany transport Wrocław szykuje się do kolejnych remontów torowisk tramwajowych. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, które zarządza infrastrukturą tramwajową, ogłosiło przetargi na dokumentację dla remontu torowisk w ciągu Ruskiej i św. Mikołaja, a także wymiany rozjazdów na pl. Jana Pawła II.
Energia z Impactu rozrusza pociągi
0
Biznes Wiodący polski producent systemów bateryjnych Impact Clean Power Technology aktywnie wspiera proces dekarbonizacji sektora transportu publicznego w Europie i rozszerza swoją ofertę o magazyny energii dla branży kolejowej. Wykorzystując 15-letnie, unikalne doświadczenie w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów bateryjnych dla aplikacji Heavy Duty, firma rozpoczęła pierwsze wdrożenia na rynku kolejowym. Obecnie realizuje projekt dla PKP Energetyka. Wcześniej zdobyła doświadczenia podczas wdrożeń dla potentatów w branży producentów pojazdów szynowych takich jak Stadler i Siemens.
PKP SA: Dworce coraz bardziej zielone
6
Infrastruktura Panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, systemy wykorzystujące odzysk wody deszczowej i jej retencję to tylko część rozwiązań wdrażanych przez PKP SA na dworcach, które mają sprawić, że będą one przyjazne środowisku.
Kiedy pieszy będzie chroniony? Ustawa w sejmowej komisji
7
Infrastruktura Projekty trzech ustaw, w tym dwa poselskie i rządowy, wprowadzające m.in. zasadę pierwszeństwa pieszych już przy wchodzeniu na przejście przez jezdnię, zostały w środę skierowane do rozpatrzenia przez specjalną podkomisję, ktora zajmie się tematami już w najbliższy wtorek.
ÖBB dostosowuje system rezerwacji miejsc do aktualnej sytuacji
28
Infrastruktura Koleje Austriackie (ÖBB) przygotowują się do zwiększonego mimo pandemii ruchu świateczno-noworocznego.
Twardy lockdown w Niemczech od środy. Transport publiczny bez ograniczeń
197
Pasażer Zgodnie z oczekiwaniami już od najbliższej środy w Niemczech zaostrzony zostanie rygor sanitarny. Decyzją kanclerz i premierów krajów związkowych zamknięta zostanie większość sklepow (otwarte pozostaną m.in. markety spożywcze, drogerie, apteki, saloniki prasowe, optycy), salony fryzjerskie czy kosmetyczne, szkoły, przedszkola i żłobki. W miarę możliwości firmy powinny też przejść na pracę zdalną. Kościoły pozostaną otwarte, ale zachowane mają być dotychczasowe ograniczenia liczby uczestników, przez cały czas trwania nabożeństw uczestnicy będą musieli mieć zasłonięte usta i nos, wprowadzono także zakaz śpiewania. Również spotkania w gronie prywatnym mogą obejmować maksymalnie 5 osób z dwóch gospodarstw domowych plus dzieci.
Wiecej na temat:
Pociągi międzynarodowe (107)Wiecej z regionu:
Lubelskie (1075)
Oferty pracy w branżach infrastrukturalnych >