NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Mazowsze żąda zwrotu ponad 1,82 mld zł za janosikowe

| ew, Rynekinfrastruktury.pl 10.12.2014 125

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-12-10 10:18:28 Autor: ---
---.tktelekom.pl
Woda sodowa uderzyła do łba Struzikowi - każde miasto płaci taką samą część "janosikowego". Osobiście proponuję jego wielkość ustalać proporcjonalnie do liczby mieszkańców - tak byłoby najsprawiedliwiej.
2014-12-10 10:24:35 Autor: gość
---.um.warszawa.pl
tobie uderzyła chyba, jak nie masz pojęcia o czymś to się nie odzywaj.
Mazowsze słusznie żąda zwrotu nadpłaconej kwoty janosikowego. Prawie 2 mld to nie mały pieniądz, jest szansa załatania kilku dróg wojewódzkich.
2014-12-10 10:27:39 Autor: ---
---.tktelekom.pl
@gość:

Patrząc na adres UM Warszawa z którego piszesz, obiektywizm Twojej "wypowiedzi" pozostawiam Czytelnikom...
2014-12-10 10:29:40 Autor: Hihi
---.tktelekom.pl
2014-12-10 10:24:35 Autor: gość ---.um.warszawa.pl

Do roboty urzędasku z UM Warszawa, a nie RK przeglądać w godzinach pracy.

Mazowsze najbogatszym regionem w Polsce. No tak bo jest z czego kraść to się bogacą ci którzy mogą. Szkoda, że reszta musi uciekać za pracą, a Radom i reszta to margines.
2014-12-10 10:39:30 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Mazowsze takie bogate??? Zapraszam na tzw. Wschodnie Mazowsze/ Zachodnie Podlasie, na Kurpie, w subregion Radomia to pogadamy. Inne regiony niech się nauczą własną uczciwą pracą (w kraju, nie emigracją) dochodzić do dobrobytu, a nie wyciągać łapki po nie swoje pieniądze. A jak już wyjeżdżacie do Stolicy zabierać pracę Warszawiakom, to proszę się tu meldować i przerejestrować autka na warszawskie blachy, tak będzie lepiej dla społeczności lokalnej.
2014-12-10 10:39:50 Autor: ha ha
---
hej, tk-telekom -y,

Ty wy może lepiej weźcie się do roboty, wołki zbożowe...

Rozjazdy trzeba nasmarować....

ha ha ha
2014-12-10 11:00:10 Autor: Hihi
---.tktelekom.pl
2014-12-10 10:39:50 Autor: ha ha

Hej noname, leszczyku. Wiedz, ze TK Telecom jest też providerem usług dostępu do Internetu z mieszkań.
2014-12-10 11:39:05 Autor: jaybee
---.dynamic.chello.pl
Jest wyrok trybunalu? Jest.
Wyroki w Polszcze od zarania istnienia tego panstwa wykonywane byly opieszale lub wcale. Czas z tym skonczyc. Amen.
2014-12-10 11:54:09 Autor: Tomasz Warszowiak
---.dynamic.chello.pl
Jesli macie się kłucić czy Mazowsze słusznie domaga się zwrotu swoich pieniędzy to polecam abyście przejechali się po polskich gminach i wsiach i zobaczyli jak tam wyglądają ulice i chodniki gdzie wszędzie jest kolorowa kosta i asfalt, a ile można zobaczyć takich wsi na Mazowszu, zobaczcie ile jest aquaparków w tych niby biednych rejonach, a ile na Mazowszu, budowa bezsensownych lotnisk jak np. Gdynia/Gdańsk na co im dwa lotniska? I niby jest taka bieda w wielu rejonach kraju, a jakoś najbogatsze Mazowsze nie jest w stanie wybudować sobie tylu rzeczy. Wiem, że są biedniejsze regiony gdzie nic się nie zmienia od lat, bo nie chcę uogólniać, ale...
Pozdrawiam.
2014-12-10 12:18:56 Autor: Drogowiec
---.dip0.t-ipconnect.de
@admin
Może należałoby usunąć kilka wpisów nie na temat?

Brakuje mi planu inwestycji w kolej. Może Mazowsze mogłoby kupić więcej nowych EZT i puszpuli?
2014-12-11 21:45:45 Autor: xenomorf
---.dynamic.gprs.plus.pl
Niech władze Mazowsza tak nie podskakują z janosikowym!!! Niech najpierw przyznają, że zakłady produkcyjne są w różnych częściach Polski, a tylko zarządy w Warszawie i tam idą podatki. Pazerne dziadostwo tak samo chciało przenieść zarząd KGHM z Wrocławia do Warszawy, na szczęście bez skutku i pieniądze zostaną na Dolnym Śląsku. Banda. Mało im jeszcze. Skoro tak, to może nie bierzcie dotacji od bogatszych wujków z EU!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Prawo i polityka
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.