NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Lubelskie a Kolej2022

| jar, Rynek Kolejowy 27.12.2014 120

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-12-27 12:42:42 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
Obrazoburczy komentarz busofila w 3... 2... 1...
2014-12-27 12:48:53 Autor: wasiu
---.derkom.net.pl
Jak bardzo Polacy tkwią mentalnie w czarnej d... w kwestii kolei skoro projekt budowy kilku kilometrów toru do Włodawy jest "odważny" i "nowatorski"??? Dopiszmy jeszcze awangardowy, wybiegający swym rozmachem daleko poza dzisiejszy dzień... Inżynierowie budujący trasę Wałbrzych-Kłodzko czy estakadę we Wrocławiu śmiali by się do rozpuku, gdyby mogli przeczytać ten artykuł.
2014-12-27 14:59:14 Autor: marek123
---.adsl.inetia.pl
jakby zaborca nie zbudował to żaden polandczyk nawet by nie pomyślał o budowie wielu linii kolejowych w tym kraju- taka mentalność: nic się nie opłaca, nic nie jest potrzebne.
2014-12-27 17:15:50 Autor: GFM
---.warszawa.vectranet.pl
Oto pierwsze zdanie nagłówka: "Centrum Zrównoważonego Transportu ogłosiło plebiscyt na kolejowe przedsięwzięcia dotyczące infrastrukturze kolejowej, głównie wykorzystywanej w ruchowi regionalnym i lokalnym."
Powinno być raczej ...dotyczące infrastruktury kolejowej ...
i ...w ruchu regionalnym.... .
Aż dwa błędy gramatyczne w pierwszym zdaniu nagłówka.
Polska język - trudna język.
Może pora by było zatrudnić kogoś, kto gramatykę ogarnia?
2014-12-27 17:40:29 Autor: mmm
---.158.217.233.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do Włodawy tak, ale jak najblizej jeziora Białego w Okunince. Az sie prosi aby obok najbardziej popularnego jeziora w wojewodztwie byl przystanek.
2014-12-27 18:51:40 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Nad Jezioro Białe busy dowożą ludzi z Lublyna w lecie co 20 minut i to na samą plażę, więc ciekawe kto będzie jeździł puciongiem
2014-12-27 19:07:44 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
Aron, a w gacie robisz?
2014-12-27 22:43:51 Autor: EU078-106
---.net.pulawy.pl
@aron mędrzec musztardowo-octowy
ale podobno jest jeden warunek - trzeba być w stroju kąpielowym aby jak najwięcej pomieścić do busza:)
2014-12-29 21:20:19 Autor: fff
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj do okuninki to by była kasa dla PR, opłącałąo by śię.
2014-12-30 07:19:06 Autor: aron mędrzec parczewski
---.nette.pl
Już do Zamościa i Parczewa się "opłaca" - 30 osób w szynobusie. Wy to byście budowali tory za miliony a potem wozili po nich 30 osób w szynobusie. Ekonomiści ze szkoły prof. Kowalika.
2014-12-30 11:13:12 Autor: szorbu
---.net.pulawy.pl
Po przeczytaniu informacji i komentarzy mogę potwierdzić słuszność powiedzenia, że Lubelszczyzna to stan umysłu a dopiero później region.
2014-12-30 21:56:43 Autor: EU07-106
---.net.pulawy.pl
@aron mędrzec musztardowo-octowy
co do opłacalności partaczewa to sam wiesz na podstawie słynnych aronbuszów:)
co do ekonomii to chętnie posłucham wykładów prezesa pitzka rybiej ości:)
2015-01-03 11:18:59 Autor: tellchar
---.adsl.inetia.pl
@szorbu - niestety, ale każdy region ma swojego aronu
@aron - co powiesz na temat frekwencji w pociągach Lublin - Parczew, zwłaszcza w piątkowym i niedzielnym szczycie?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.