Partnerzy serwisu:
Pasażer

ŁKA ogranicza kursowanie pociągów przez COVID

Dalej Wstecz
Autor:

simetra

Data publikacji:
29-01-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
ŁKA

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
ŁKA ogranicza kursowanie pociągów przez COVID
fot. ŁKA
Łódzka Kolej Aglomeracyjna (ŁKA) podjęła decyzję o zwieszeniu kursowania części pociągów. Jako przyczynę przewoźni podaje rosnącą absencję pracowników wynikającej z nową falą pandemii koronawirusa.

W komunikacie przewoźnika czytamy, że „w związku z narastającą falą pandemii oraz zwiększającą się absencją pracowników ŁKA odpowiedzialnych za organizację i kursowanie pociągów, spowodowaną zwolnieniami lekarskimi, zaleconą izolacją lub kwarantanną, a także koniecznością opieki nad członkami rodziny, spółka podjęła decyzję o odwołaniu 6 z 237 uruchamianych pociągów, w terminie od 30/31 stycznia do 12 marca 2022 r.”.

Jak informuje ŁKA przy wyborze pociągów, które odwołano brano pod uwagę przede wszystkim możliwość kontynuowania podróży innymi jednostkami lub autobusami komunikacji zastępczej, uruchomionymi za wycofane połączenia kolejowe. Spółka zapewnia, że kierowała się troską
o to, by wprowadzone zmiany były jak najmniej uciążliwe dla pasażerów.Podjęte działania mają zapewnić ciągłość pasażerskiego ruchu kolejowego w regionie, a w przypadku wystąpienia kumulacji zachorowań i konieczności dalszego odwoływania pociągów, ŁKA zapewni bezpieczeństwo podróży poprzez wzmocnienie składów z największą frekwencją. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej przewoźnika.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5