Partnerzy serwisu:
Pasażer

Kolejne punkty Kolportera sprzedają biletów Kolei Mazowieckich

Dalej Wstecz
Data publikacji:
29-06-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Kolejne punkty Kolportera sprzedają biletów Kolei Mazowieckich
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Trwa program pilotażowy Kolportera i Kolei Mazowieckich. W jego ramach sprzedaż biletów na przejazdy pociągami została rozszerzona na kolejne miejscowości.

Kilka miesięcy temu Kolporter podpisał umowę z Kolejami Mazowieckimi. Dzięki współpracy bilety na przejazdy kolejowe tego przewoźnika można było kupić w wybranych salonikach prasowych Kolportera.
.
– Na bieżąco analizujemy nie tylko sprzedaż biletów, ale także poziom zadowolenia naszych klientów z wprowadzenia biletów do oferty saloników Kolportera. Z informacji, jakie od nich otrzymujemy, możemy wywnioskować, że wprowadzenie biletów na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich było „strzałem w dziesiątkę”. Zostało ono bardzo dobrze przyjęte zarówno przez dotychczasowych klientów saloników,
jak i pasażerów Kolei Mazowieckich, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług – powiedziała Dominika Terlecka, młodszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

– Szczególnie osoby starsze chwalą sobie możliwość zakupu biletów w salonikach. To dla nich duże ułatwienie. Dla części z nich kupno ich w specjalnych automatach, przez internet czy aplikację mobilną było uciążliwe, a dla niektórych wręcz niemożliwe – dodaje Dominika Terlecka.

Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach, zlokalizowanych w Pomiechówku (przy ul. Modlińskiej 11/1), Ostrołęce (przy ul. Generała Ignacego Prądzyńskiego Z04) i w Łukowie, przy ul. Kwiatkowskiego 3. Sprzedaż w salonikach ma swoje spore ograniczenia. W punktach sprzedawane są jednorazowe bilety Kolei Mazowieckich na przejazd w jedną lub dwie strony, wyłącznie z/do stacji lub przystanku, z którego rozpoczyna się podróż.

Przypomnijmy, że w Pomiechówku, o którym wspomina Kolporter, miejsce sprzedaży biletów ulokowane jest poza nowiutkim dworcem, który zbudowały PKP SA. Powód? Koleje Mazowieckie stwierdziły, że stawki wynajmu pomieszczeń na nowych dworcach systemowych PKP SA są cztery razy droższe, niż przed przebudową. Piszemy o tym tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5