Partnerzy serwisu:
Pasażer

Koleje Mazowieckie na Warszawskim Dniu Zwierząt

Dalej Wstecz
Data publikacji:
17-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa KM

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Koleje Mazowieckie na Warszawskim Dniu Zwierząt
fot. KMWarszawski Dzień Zwierząt z KM
Już 21 maja 2023 r. w Parku Fontann na Podzamczu odbędzie się Warszawski Dzień Zwierząt – jedyna taka impreza nie tylko w stolicy, ale również w całej Polsce. Jej organizatorem jest Schronisko „Na Paluchu”. Swój wkład w wydarzenie będą miały również Koleje Mazowieckie, które wspierają Schronisko od 2021 r.

Jak czytamy w komunikacie, na Warszawskim Dniu Zwierząt nie zabraknie licznych atrakcji. Podczas tegorocznej edycji będzie można m.in. skorzystać z porad adopcyjnych czy konsultacji ze specjalistką ds. żywienia psów. Organizatorzy zachęcają także do udziału w warsztatach, np. z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, plecenia szarpaków i robienia mat węchowych. Co więcej, w trakcie wydarzenia odbędzie się zlot zaadoptowanych psów oraz wręczenie statuetek „Przyjaciel Schroniska Na Paluchu”. Na imprezie będzie można spotkać się z przedstawicielami organizacji non-profit czy też z Kolejami Mazowieckimi.

Samorządowy przewoźnik niejednokrotnie pokazał, że los zwierząt nie jest mu obojętny, o czym najlepiej świadczy oferta nieodpłatnych przejazdów dla czworonożnych pasażerów w pociągach KM. Spółka realizuje też projekty edukacyjne we współpracy ze Schroniskiem „Na Paluchu”. Udostępnia także informacje o jego podopiecznych na monitorach w pojazdach oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Koleje Mazowieckie będą obecne także na scenie! Zespół Pracowników KM „Gotowi do Odjazdu” zagra swój debiutancki koncert. W jego skład wchodzą: Daria Uchman-Jaworska, Michał Zalewski, Paweł Cielniak, Michał Szymkiewicz, Krzysztof Zalewski i Grzegorz Wieliczko. W repertuarze znajdą się znane i lubiane przeboje, a także autorskie hity. Między innymi będzie można usłyszeć utwór „W schronisku na miłość czekają…” w wykonaniu Michała Szymkiewicza, który, mamy nadzieję, zachęci do adopcji bezdomnych zwierząt - czytamy w komunikacie.

Szczegółowe informacje na temat Warszawskiego Dnia Zwierząt znajdują się na stronie schroniska
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5