Partnerzy serwisu:
Pasażer

Koleje Mazowieckie chcą mieć własną aplikacje do sprzedaży biletów

Dalej Wstecz
Data publikacji:
03-08-2021
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Koleje Mazowieckie chcą mieć własną aplikacje do sprzedaży biletów
Fot. KM
Koleje Mazowieckie poszukują firmy informatycznej z doświadczeniem, która zajmie się budową aplikacji do zakupu biletów przewoźnika. Teraz jest to możliwe przez Skycash.

Jak czytamy w ogłoszeniu o przetargu, Koleje Mazowieckie oczekują wykonania i wdrożenia systemu informatycznego do sprzedaży biletów oraz obsługi utrzymania i integracji z istniejącymi systemami przewoźnika. Oczekuje też obsługi płatności bezgotówkowych w aplikacji oraz udzielenia KM licencji bezterminowej „na wszystkich polach eksploatacji określonych w umowie i przekazania kodów źródłowych”.

Aplikacja ma być gotowa w 5 miesięcy po podpisaniu umowy na jej wykonanie. Przetarg wygra ten, który aplikację dostarczy w najniższej cenie, ponieważ 100% wagi konkursu ofert to cena. Oferty można składać do 10 sierpnia w warszawskiej siedzibie Kolei Mazowieckich przy ul. Lubelskiej 26.

Obecnie Koleje Mazowieckie – drugi największy przewoźnik regionalny w kraju – nie posiada swojej aplikacji dedykowanej do zakupu biletów przez telefon komórkowy (taką ma np. PKP Intercity czy Polregio). Przy pomocy smartfona można je natomiast kupić za pomocą aplikacji Skycash, która integruje wielu operatorów kolejowych. Od 2017 roku bilet w pociągach przewoźnika można kupić przy pomocy karty płatniczej. Działa też portal bilety.mazowieckie.com.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5