Partnerzy serwisu:
Przetargi

Koleje Dolnośląskie zlecą budowę hali obsługowej dla autobusów szynowych

Dalej Wstecz
Data publikacji:
01-09-2016
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

Koleje Dolnośląskie zapraszają do udziału w przetargu dotyczącego budowy hali do obsługi autobusów szynowych. Hala ma powstać w Legnicy już w przyszłym roku.

Firma wyłoniona w przetargu będzie zobowiązana do wykonania kompletnego projektu budowlanego hali i do jej budowy. Wszystkie roboty budowlane i kompletna dokumentacja powykonawczą mają być zakończone do dnia 31 marca 2017. Od 30 kwietnia ma mieć możliwość przyjęcia i obsługi pierwszych spalinowych pojazdów. Obiekt zlokalizowany będzie na terenie położonym w rejonie ulic Pątnowskiej i Spokojnej w Legnicy.

Wykonawca jest zobowiązany wykonać projekt technologiczny, który musi uwzględniać aktualny stan techniki dla obsługi nowoczesnych szynobusów. W projekcie technologicznym należy przewidzieć poszczególne stanowiska do obsługi autobusów szynowych SA 134, SA 135, SA 132, SA 139 SA 106 oraz elektrycznych zespołów trakcyjnych WE 31, WE 36 i EN 57.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 23 września 2016 w siedzibie zamawiającego. Kryterium wyboru ofert jest w 95% cena, w 5% okres gwarancji.

Koleje Dolnośląskie planują jeszcze w tym roku rozpisanie przetargu na zakup elektrycznych zespołów trakcyjnych. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

LTG Cargo kupuje nowe lokomotywy elektryczne za 100 mln euro

Przetargi

Koleje Mazowieckie z wielkim przetargiem. Kupią do 50 ezetów

Tabor i technika

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

LTG Cargo kupuje nowe lokomotywy elektryczne za 100 mln euro

Przetargi

Koleje Mazowieckie z wielkim przetargiem. Kupią do 50 ezetów

Tabor i technika

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5