Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Knorr-Bremse: Systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
03-07-2018
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Informacja Prasowa

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Knorr-Bremse: Systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych
fot. Knorr-Bremse
Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. jest lokalnym oddziałem Knorr-Bremse Rail Vehicle Systems GmbH

Knorr-Bremse Rail Vehicle Systems GmbH od ponad 110 lat jest wiodącym producentem systemów hamulcowych oraz systemów pokładowych dla pojazdów szynowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku, posiadając na nim mocną i ugruntowaną pozycję.

Knorr-Bremse to wiodący producent systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych, ze sprzedażą w kwocie ponad 6 Mld EUR w roku 2017. W 30 krajach 28.000 pracowników rozwija, produkuje i serwisuje systemy hamulcowe, systemy drzwiowe, systemy sterowania oraz zasilania, systemy klimatyzacji i wspomagania jazdy, a także układy sterujące i układy napędowe oraz systemy sterowania przekładnią. Od 1905 roku, dzięki oferowanym produktom Knorr-Bremse, jako lider w zakresie technologii, wpływa na poprawę bezpieczeństwa w ruchu kolejowym. Każdego dnia, ponad miliard osób powierza swoje zaufanie systemom produkcji Knorr-Bremse.

Produkty i usługi:

Knorr-Bremse dostarcza systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych, jak również systemy drzwiowe, urządzenia klimatyzacyjne, osprzęt elektryczny, przetwornice statyczne, systemy sterowania całopociągowego, wycieraczki, itd. Produkty, oferowane przez Grupę Knorr-Bremse, znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak również w modernizowanych pojazdach szynowych. Knorr-Bremse zapewnia także części zamienne oraz wykonuje naprawy i przeglądy wszystkich dostarczanych urządzeń we własnych specjalistycznych centrach serwisowych. Do wszystkich dostarczanych urządzeń Knorr-Bremse oferuje szeroki zakres usług, obejmujących między innymi wsparcie techniczne i szkolenia. W ramach Akademii Szkoleń dostępna jest bogata oferta szkoleń dedykowanych oraz otwartych.

Więcej informacji na temat naszej Firmy znajdziecie Państwo na naszej stronie www.knorr-bremse.pl
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5