Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Innowacje IFE do systemów wejściowych

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
05-07-2018
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Informacja Prasowa

Podziel się ze znajomymi:

Knorr-Bremse GmbH dywizja IFE projektuje, produkuje i dystrybuuje napędzane elektrycznie systemy wejściowe do pojazdów szynowych

IFE to globalny kompleksowy dostawca drzwi przesuwnych i drzwi uchylno-przesuwnych do tramwajów i metra, a także dla kolei podmiejskich i transportu regionalnego oraz pociągów o wysokich prędkościach. W skład oferty IFE wchodzą również drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, napędy drzwi, sterowniki mikroprocesorowe, układy pomocnicze wejściowe oraz systemy detektorów. Jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i ekonomiczność sprawiają, że IFE od ponad 70 lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Wspólnie z producentami pojazdów i użytkownikami konsekwentnie realizuje cel, jakim jest rozwój systemów wejściowych do pojazdów szynowych i dynamizowania rynku innowacyjnymi rozwiązaniami.

Najnowsze systemy gwarantują najwyższą niezawodność

W obiekcie w Kematen/Ybbs IFE korzysta z rozbudowanego centrum testów i walidacji wraz z dużą komorą klimatyczną, pomieszczeniem pomiaru dźwięków i instalacją pneumatyczno-impulsową. Oba zakłady produkcyjne, w Czechach (Brno) i Chinach (Qingdau) oferują pełny zakres produktów i pokrywają dwa istotne obszary rynkowe. Dzięki oddziałom, które znajdują się na całym świecie, IFE oferuje klientom w Europie, Azji, Afryce, Australii i Ameryce optymalną obsługę.

Punktualność, efektywność, niezawodność i ekonomiczność w transporcie szynowym zależą od istotnego momentu: wsiadania i wysiadania pasażerów. Dlatego tak ważne są zaawansowane technologicznie systemy, jak systemy wejściowe IFE, które także przy dużej liczbie pasażerów zapewniają niezakłócony przebieg procesu. Na całym świecie każdego dnia korzysta się z ponad 600 000 systemów wejściowych IFE.

Przykład produktu E4

System wejściowy 4. generacji, odpowiedni do tramwajów i metra, a także kolei regionalnych i szybkiej kolejki miejskiej zwraca uwagę np. kompaktowym, zredukowanym designem i zaawansowaną i sprawdzoną techniką. Wszystkie komponenty systemu zostały opracowane i walidowane z ukierunkowaniem na maksymalną trwałość, a tym samym stworzono zaawansowany system, który wyznacza nowe kryteria pod względem prostoty instalacji, serwisowania i konserwacji. Mająca siedzibę w Dolnej Austrii firma łączy w tym systemie wejściowym sprawdzone od lat komponenty z rewolucyjnym napędem drzwiowym, zabezpieczającym przed zakleszczeniem stopniem przesuwnym i zmodyfikowanymi skrzydłami drzwiowymi z polepszoną izolacją dźwiękową i cieplną, a także sterownikiem drzwiowym FLEX.

Więcej informacji na stronie: www.ife-dors.com
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5