Partnerzy serwisu:
Pasażer

Kilka miesięcy dużych utrudnień na linii Warszawa - Siedlce

Dalej Wstecz
Data publikacji:
19-04-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Kilka miesięcy dużych utrudnień na linii Warszawa - Siedlce
Fot. KM
Aż kilka miesięcy potrwają utrudnienia na linii E20 z Warszawy w kierunku Siedlec. Pasażerowie muszą się liczyć z odwołanymi pociągami, częstymi zmianami rozkładu i wydłużeniem czasu przejazdu.

Jak informują Koleje Mazowieckie, zmiany rozkładu jazdy zarządzane przez PKP PLK wynikają z wymiany systemu sterowania ruchem kolejowym zarządcy infrastruktury. Utrudnienia zaczną się 26 kwietnia i mają potrwać aż kilka miesięcy. 

W tym czasie pasażerów podróżujących na trasie R2 Kolei Mazowieckich Warszawa – Siedlce czekają duże utrudnienia. Odwołane zostaną pociągi rozpoczynające i kończące bieg na stacji Mrozy. W zamian podróżni będą mogli skorzystać z połączeń kursujących w relacjach Warszawa – Siedlce czy Warszawa – Łuków.

- Prace modernizacyjne realizowane przez zarządcę infrastruktury spowodują duże ograniczenia w przepustowości oraz wydłużenie czasu przejazdów. Rozkład będzie ulegał częstym modyfikacjom. Część połączeń Kolei Mazowieckich zostanie odwołanych. Od 26 kwietnia przestaną kursować pociągi do/z Mrozów. Natomiast od 19 maja znacznemu ograniczeniu ulegnie liczba pociągów do/z Mińska Mazowieckiego, dodatkowo część z nich skończy i rozpocznie bieg we Wrzosowie - informuje przewoźnik. 

Więcej informacji, w tym tabele z rozkładem jazdy pociągów, są dostępne na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/kategoria/rozklady-jazdy
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5