NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Jest odwołanie ws. kolei na lotnisko w Modlinie

| wu, Rynek Kolejowy 08.01.2013 4

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-01-08 14:49:59 Autor: dróżnik
---.145.99.53
Czy ktoś kiedyś widział nietoperza, który zginął po zderzeniu z samochodem albo pociągiem? Zauważcie że nietoperze występują w całej Polsce.

Nietoperz ma doskonały słuch, którym odbiera zarówno swoje własne sygnały wysyłane w celu lokalizacji przeszkód i pożywienia - to jest echolokacja, jak też doskonale słyszy dźwięki w paśmie słyszalnym dla ludzi.

Jak to jest, że Dyrekcja Ochrony Środowiska tego nie wie? a może jakieś interesy producenta ekranów wchodzą w grę?
2013-01-08 15:24:24 Autor: ojjoj
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dróżniku,
nie rozumiesz.
Dyrekcja rozumie, ale musi rozpatrzyć formalne odwołanie. Mam nadzieje, że będzie to szybko i szopka z ekologami się skończy.

A oto wielcy ekolodzy:

FUNDACJA GREENMIND
REGON: 142634513

Członkowie reprezentacji:
Imię i nazwisko: Funkcja lub stanowisko:
Engel Jacek Prezes Zarządu
Chylarecki Przemysław Michał Członek Zarządu
Górska Małgorzata Ewa Członek Zarządu
Wiśniewska Marta Agata Członek Zarządu

Sposób reprezentacj: OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI MOGĄ BYĆ SKŁADANE PRZEZ PREZESA ZARZĄDU LUB UPOWAĹťNIONEGO PRZEZ PREZESA CZŁONKA ZARZĄDU.
Nazwa organu reprezentacji: ZARZĄD FUNDACJI
Status OPP: NIE
Data wpisu do rejestru stowarzyszeń: 2010-09-17
Poczta: Warszawa
Kod pocztowy: 04-367
Ulica: Kaleńska 7/33
Miejscowość: Warszawa
Gmina: M.ST. WARSZAWA
Powiat: M.ST. WARSZAWA

Mają taki sposób na życie. Istnieją tylko po to, żeby występować w różnych sprawach, gdzie mogą się pojawić. I bronią - jak twierdzą - przyrody. Tu nietoperzy. Działali w sprawie Rospody ...
2013-01-08 15:35:56 Autor: apap
---.random.waw.pl
Ale oni odwołują się od tej decyzji, która nakazuje budowę tych ekranów 5-metrowych?
Ekolodzy jedni przeciw drugim? Może to teraz wyjdzie na zdrowie, a może chcą ekranów.... 15 metrowych, kto wie?
2013-01-08 16:27:35 Autor: GFM
---.warszawa.vectranet.pl
Chyba tylko kasy chcą.
Choć z drugiej strony ekrany to głupota i czyjś biznes.

W tym kraju ekologii to jeszcze wszyscy muszą się długo uczyć.
Oczywiście \"ekologów\" nie wyłączając.
2013-01-08 17:26:07 Autor: krzysztof rytel
---.warszawa.vectranet.pl

krzysztof rytel
No tak, jeden o nietoperzach, drugi o ekranach. A może zanim się zacznie klepać bez sensu poczekać na informację czego dotyczy odwołanie?
2013-01-08 19:14:11 Autor: emeryt
---.dzialdowo.vectranet.pl
Czy ekologom nie przeszkadzała bocznica na lotnisko?Chyba jej nie rozebrano na żądanie tych powiem brzydko baranów
2013-01-08 22:00:39 Autor: dareckiddd
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
2013-01-08 15:24:24 Autor: ojjoj - Mają nawet swoja siedzibę praktycznie obok mojej pracy.
2013-01-09 05:51:23 Autor: Major_Tom
---.227.32.75
A tak z innej beczki. Popatrzcie na zdjęcie: da się ładnie pomalować i okleić autobus? Da się! Jak widzę te krakowskie niebieskie pudła to mi się odechciewa...
2013-01-10 15:52:09 Autor: GFM
---.warszawa.vectranet.pl
Nie dość, że ciekawie oklejony, to jeszcze barwy KMów zachowuje.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR