Partnerzy serwisu:
Biznes

III Kongres Rozwoju Kolei już 6 czerwca

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Autor:

PKP S.A.

Data publikacji:
02-06-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
PKP SA

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
III Kongres Rozwoju Kolei już 6 czerwca
fot. PKP S.A.
Już za niespełna kilka dni, 6 czerwca, na PGE Narodowym, rozpocznie się jedno z największych wydarzeń branży kolejowej w Polsce – Kongres Rozwoju Kolei. Jeśli jesteś dziennikarzem, możesz wziąć w nim udział – wystarczy się zarejestrować.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a żeby wziąć w nim udział i zdobyć akredytację dziennikarską konieczne jest wejście na stronę internetową kongresrozwojukolei.pl, wybranie zakładki rejestracja, a następnie wypełnienie krótkiego formularza, gdzie należy wpisać swoje imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz nazwę redakcji. Po jego wypełnieniu i wydaniu akredytacji otrzymamy e-maila zwrotnego z linkiem rejestracyjnym. Po jego otwarciu konieczne jest wymyślenie hasła, za pomocą którego zalogujemy się na konto. Później należy już tylko odebrać identyfikator w punkcie przed wejściem na kongres w dniu 6 czerwca. Warto wystąpić o akredytację dziennikarską, ponieważ umożliwia ona wejście na wszystkie wydarzenia ujęte w agendzie III Kongresu Rozwoju Kolei bez wcześniejszej rezerwacji miejsca, która obowiązuje wszystkich pozostałych uczestników.

III edycję Kongresu Rozwoju Kolei poświęcono przyszłości transportu kolejowego oraz jego pozycji w narodowej i światowej gospodarce. Tematami poruszanymi podczas wydarzenia będą m.in. konsolidacja rynku kolejowego, inwestycje, cyfryzacja, ekologia oraz rola kolei na arenie międzynarodowej. Kongres to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kolejowej w Polsce, miejsce dialogu przedstawicieli świata polityki, biznesu, samorządu, nauki oraz ekspertów z branży kolejowej. Pierwsza edycja Kongresu Rozwoju Kolei miała miejsce w 2019 roku. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PKP.

Więcej informacji o III Kongresie Rozwoju Kolei jest dostępnych na stronie kongresrozwojukolei.pl.

Natomiast informacje o Polskich Kolejach Państwowych S.A. i Grupie PKP – pkp.pl/pl/grupa-pkp
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5