NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Holandia: Dziobak dopuszczony

| International Railway Journal 14.07.2012 121

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-07-11 16:13:07 Autor: jp
---.149.64.112
nie na duńskiej, tylko na holenderskiej sieci kolejowej... [admin: poprawione, ten błąd będzie autora słono kosztował]
2012-07-11 17:00:45 Autor: WujekJeff
---.dynamic.chello.pl
jp weź słownik angielsko polski.
2012-07-11 17:01:34 Autor: WujekJeff
---.dynamic.chello.pl
Sorry coś u mnie czytanie ze zrozumieniem szwankuje.
2012-07-11 17:02:33 Autor: kryptokaczysta
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
^^^
wujek a ty się naucz czytać ze zrozumieniem.
2012-07-11 19:38:20 Autor: Demo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj oj, domorośli tłumacze ...
Ostatnio widziałem waszych braci, który robili ofertę dla jednego z portali zakupowych. Tam z kolei styl georgiański, w którym został zbudowany pewien hotel w Londynie, został pięknie przetłumaczony na \"gruziński\".
Też bez żadnego związku z tekstem, tak jak u was z duńskimi kolejami .... [admin: poprawione, raz jeszcze przepraszamy, nie chcecie być w skórze tego który to napisał]
2012-07-14 12:39:00 Autor: Driver
---.olsztyn.vectranet.pl
Przód ma taki sam jak nasza Syrena 105 z Ĺťerania :)
2012-07-14 13:10:09 Autor: Robert Wyszyński
---.adsl.inetia.pl

Robert Wyszyński
Ej, Panowie!

Dziobak to jest NASZ DZIOBAK - ten galaktyczny i pendoliniasty.

A ten niewydarzony holenderski (pechowy i opóźniony) to co najwyżej jest PASZCZAK, albo paszczur :-)

Tu nawet już sympatia do naszych syrenek nie pomoże (w wyglądzie, hi, hi). Albowiem wiadomo powszechnie, że... \"każda potwora znajdzie swego amatora\". No to Paszczur już znalazł... Holandię :-)
2012-07-14 13:12:14 Autor: Robert Wyszyński
---.adsl.inetia.pl

Robert Wyszyński
Ale wiem, wiem... lepszy TAKI krajowy haj spid, niż... żaden!
2012-07-14 17:10:55 Autor: manewrowy, podróżny
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby te nasze Pendolino było ładniejsze od tego szkaradztwa które przedstawiono na zdjęciu. Uhh.
2012-07-14 19:22:34 Autor: przewoz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
8 lat od zamówienia... nieźle.
2012-07-14 21:45:33 Autor: NataliaSiwiec
---.centertel.pl
A ja chętnie kochałabym się na tym dziobie...
2012-07-15 00:26:15 Autor: DSK
---.ip.netia.com.pl
Może z Robertem W., jego jarają takie ciapongi
2012-07-15 13:06:15 Autor: Zbix
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Robert Wyszyński; ta, pewnie, bo te \\\"dziobaki\\\" dla Trenitalia oraz SBB wcale nie były opóźnione kilka lat bo najpierw nie jeździło, później coś tam odpadało itd... . Typowa włoska robota, tam wszystko jest opóźnione i byle jak zrobione. No a PIC oczywiście odbierze wszystkie składy planowo, żeby dotację rozliczyć, natomiast w trasie zobaczysz wszystko dopiero po dwóch latach od dostaw. Zobaczysz, jeszcze będziesz miał dość makaroniarskiej roboty... .
2012-07-15 14:27:06 Autor: Royvice
---.ghnet.pl
Szkoda, miałem nadzieję, że to okropieństwo a nie pociąg zostanie przerobione na żyletki.
2012-07-17 14:09:47 Autor: mob
---.adsl.inetia.pl
@Natalia...

a ktoś mówił, że to faceci myślą tylko o jednym...

... podtrzymując wątek lingwistyczny, Fyra to pewnie się na polski przetłumaczy jako Fura :)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.