NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Grupa Newag notuje coraz większe zyski

| Newag 14.11.2014 115

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-11-14 19:38:22 Autor: soad
---.free.aero2.net.pl
soda Bezrobolu, wołaj o kasę do krakowa!!!
2014-11-15 11:56:02 Autor: hyhy
---.play-internet.pl
A Pesa w tym roku ledwo na zero lub małym plusie. Coś mi się wydaje ze politycy teraz zaczną jeździć do nowego Sącza. Zaboklicki podczerwienije z zazdrości.
2014-11-15 15:16:15 Autor: Stiepan z KD
---.8.136.157
Jako mech KD (ex PICnia) bardzo sobie chwalę produkty NEWAGU :)
Dobra robota Panie PRezesie :)
2014-11-15 19:44:13 Autor: sphinx2
---.internetia.net.pl
@hyhy
Póki co Kopaczowa byłą w Pesie i zapewniła, że firma może liczyć na wsparcie rządu...
2014-11-15 20:05:51 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
W odpowiedzi na post sphinx2:
"@hyhy
Póki co Kopaczowa byłą w Pesie i zapewniła, że firma może liczyć na wsparcie rządu..."
A Ciebie,jak wszystkich ze Ściany Wschodniej,to boli :D

Rozwinąłbym myśl,ale może to być podciągnięte pod łamanie ciszy wyborczej,więc poczekam do poniedziałku ;)
2014-11-15 21:08:57 Autor: RRR
---.leon.com.pl
Pojazdy Impuls z PGZ to najbardziej wygodny i najładniejszy tabor jaki jeździ po polskich torach od czasów zakupów Flirtów przez Koleje Mazowieckie i Koleje Śląskie. Z Newagu naprawdę jestem dumny. Z Pesy niestety nie...
2014-11-15 21:43:10 Autor: loko
---.play-internet.pl
Pesa jest zachłanna, ale zrobi wszystko aby Newag jak najmniej sprzedawał w Polsce choćby mieli zejść z cenami do poziomu kosztów a Newagowi nie dadzą dużo wziąć w kolejnych przetargach
2014-11-16 12:16:05 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
W odpowiedzi na post loko:
"Pesa jest zachłanna, ale zrobi wszystko aby Newag jak najmniej sprzedawał w Polsce choćby mieli zejść z cenami do poziomu kosztów a Newagowi nie dadzą dużo wziąć w kolejnych przetargach"
Przecież ostatnio to Newag wziął więcej zamówień na EZT. Jeszcze Ci mało?To kto tu jest w tej sytuacji zachłanny?
2014-11-16 12:17:52 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
W odpowiedzi na post RRR:
"Pojazdy Impuls z PGZ to najbardziej wygodny i najładniejszy tabor jaki jeździ po polskich torach od czasów zakupów Flirtów przez Koleje Mazowieckie i Koleje Śląskie. Z Newagu naprawdę jestem dumny. Z Pesy niestety nie..."
Bujaj sobie dalej w obłokach,hanysie; z 36WE też jesteś dumny? Co ile pojawia się na trasie,co miesiąc?
2014-11-16 12:18:10 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
W odpowiedzi na post RRR:
"Pojazdy Impuls z PGZ to najbardziej wygodny i najładniejszy tabor jaki jeździ po polskich torach od czasów zakupów Flirtów przez Koleje Mazowieckie i Koleje Śląskie. Z Newagu naprawdę jestem dumny. Z Pesy niestety nie..."
Bujaj sobie dalej w obłokach,hanysie; z 36WE też jesteś dumny? Co ile pojawia się na trasie,co miesiąc?
2014-11-16 12:20:25 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
Z 35WE miało być; ostatnio 36WE wychodziły nawet z lodówki,więc stąd przejęzyczenie ;)
2014-11-16 14:14:56 Autor: współczujący
---.dynamic.chello.pl
Przestań lamentować pesofilu.Po prostu pogódź się z tym że Newag sobie dobrze radzi ...Co do jakości to dzieła Pesy codziennie bez mała można oglądać odstawione pod szopą w Prokocimiu.Pewnie znowu szyny były zbyt stalowe .....
2014-11-17 10:30:10 Autor: gosc
---.telpol.net.pl
panowie słyszałem opinię mechaników że dragonami i grifinem lepiej się jeździ niż Siemensem brawo Newag
2014-11-17 11:59:13 Autor: obiektywnie
---.dynamic.chello.pl
Byłoby miło tylko jacy to maszyniści najeździli się Dragonami ( a zwłaszcza Griffinami) ,a równocześnie Siemensami żeby mieć porównanie ????????
2014-11-17 13:58:14 Autor: BR 232
---.142.citypartner.pl
Chociażby maszyniści z Lotosu, a także szczęśliwcy z DB Schenker i FPL'u.
2014-11-17 15:08:22 Autor: vvde
---.devs.futuro.pl
a co z Kolejką Etneńską?
2014-11-17 17:59:07 Autor: obiektywnie
---.dynamic.chello.pl
@ BR 232

I ci szczęśliwcy z Lotosu , DB Schenker i FPL najeździli się Griffinem ??????????????
Hm... ciekawe ale tak czy owak miło poczytać że polskie jest lepsze :)
2014-11-17 21:03:37 Autor: BR 232
---.142.citypartner.pl
Chodziło mi o Dragona. A Griffinem jeździło już trochę maszynistów z Cargo, PMT czy CTL'u.
2014-11-20 13:08:11 Autor: janek3456
---.133.40.85
zysk zyskiem ale ile zarabiaja pracownicy to dopiero wstyd
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.