Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Groźne zdarzenie w Krakowie, dyżurny ruchu użył RadioStopu

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Recaro-Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
24-01-2024
Ostatnia modyfikacja:
24-01-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Groźne zdarzenie w Krakowie, dyżurny ruchu użył RadioStopu
fot. Czytelnik RK
Wczoraj (23 stycznia) w Krakowie dwa pociągi pasażerskie zatrzymały się przed wjazdem na ten sam tor - poinformował nas Czytelnik. Zdarzenie potwierdza PKP PLK.

Jak donosi nasz Czytelnik, do zdarzenia doszło 23 stycznia po godz. 15 w Krakowie. - Dwa pociągi zatrzymały się przed wjazdem na ten sam tor - podał Czytelnik. Były to: opóźniony pociąg Regio rel. Katowice (14:02) - Kraków (15:14) oraz wyjeżdżający z bocznicy skład IC Galicja.

Zdarzenie potwierdza PKP PLK. - Wczoraj, o godzinie 15:30, dyżurny ruchu na stacji Kraków Główny użył sygnału radiostop, gdy zauważył pominięcie tarczy manewrowej, zakazującej jazdy, przez maszynistę próżnego składu PKP Intercity. W tym czasie, od strony Mydlnik do stacji wjeżdżał pociąg Polregio relacji Katowice - Kraków Główny - informuje rzecznik spółki Karol Jakubowski.

- Szybka i zgodna z procedurami reakcja pracownika PKP Polskich Linii Kolejowych unieruchomiła pociągi. Nie doszło do zetknięcia się składów. Powołana komisja ustali okoliczności i przyczyny zdarzenia - podsumowuje.
Partnerzy działu

Rawag
Recaro-Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5