NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

ED72 w barwach województwa śląskiego

| kk, Rynek Kolejowy 23.08.2011 150

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2011-08-23 14:05:17 Autor: DarekP
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę tu pewną sprzeczność. Marszałek chce się wycofać za współpracy z PR na rzecz Kolei Śląskich, a z drugiej strony wiąże się na pięć lat.
O co tu chodzi?
2011-08-23 14:14:56 Autor:
---.dynamic.chello.pl
Tego nie wie nikt. Władze Śląska tak zaplątały się w prowadzonej przez siebie polityce transportowej, że już pewnie same nie wiedzą, o co im idzie w tym wszystkim.
2011-08-23 14:35:09 Autor: rangerek
---.232.239.154.capgemini.com

rangerek
lol toż Kafka by się uśmiał :D:D i co będzie jak do końca przyszłego roku KŚ \"wykurzą\" PRy - będzie po Kielecczyźnie jeździł i wkur.... pasażerów? :):)
2011-08-23 14:38:56 Autor: Ki
---.c34.178.msk.pl
5 zmodernizowanych składów prawdopodobnie przejdzie do Kś.
Zamówienie było pół roku temu i tak jak Elfy w tym czasie mają sygnatury PR.
2011-08-23 14:55:23 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Nie bym był taki pewny. Skład należy nadal do PR.
2011-08-23 15:06:16 Autor: DarekP
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A może wreszcie czas podzielić sprzęt na udziałowców i rozwiązać te dylematy?
Trochę to bez sensu, ale dla przewozów będzie bardziej klarownie.
Tabor będzie samorządowy, a przetargi będą na przewozy - albo będą wygrywać lokalne spółki, albo PR.
Ale co potem? To, co w KM?
2011-08-23 15:09:14 Autor: EP07A
---.ssp.dialog.net.pl
Ile będzie łącznie zmodernizowanych EDyt
2011-08-23 16:39:34 Autor: Mattijjah
---.236.26.56

Mattijjah
EZT całkiem fajny - malatura lepsza niż ta dla świętokrzyskiego, tylko te reflektory :/
2011-08-23 18:40:15 Autor: Mathew Katowice
---.9.52.13
Dla mnie bomba! :D
2011-08-23 18:56:35 Autor: andrzej podróżny
---.play-internet.pl
nie moge doczekać się dnia kiedy PRy na śląsku przestaną jeździć
2011-08-23 20:58:57 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
długo raczej poczekasz...
2011-08-23 21:52:22 Autor: Mathew Katowice
---.9.52.13
@Arrivederci: dlaczego? Już w ten piątek i sobotę PRy nie będą jeździć. A mnie w kasie PR polecono dziś autobus. W czym problem? Natomiast jeśli chodzi o zniknięcie z powierzchni Śląska, to zapewniam, że najpierw zniknie reszta uparciuchów zwana pasażerami. KŚ to już wyższa filozofia, bo są, ale i ich nie ma. 45 mln też. Jeżeli KŚ znikną, pod osłoną nocy.
2011-08-24 07:05:29 Autor: PR
---.gl.digi.pl
nieoficjalnie już dzisiaj sygnatury PR zastaną przemalowane w Łazach na KŚ .........
2011-08-24 13:59:04 Autor: Ki
---.c34.178.msk.pl
ED 72- 05 będzie jeździć w PR przewidziana jest na trasie Katowice -Zwardoń
2011-08-24 17:53:37 Autor: zzzzzzzzzzzzzzzz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
no tak szrancek tego nie puści będzie sam jeżdił najlepszy fachman pierdolony kapeluch
2011-08-29 14:08:06 Autor: przewoz
---.opera-mini.net
Na razie dziś ta jednostka przejeżdżała przez Warszawę. kierunek- Mińsk Mazowiecki.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR