Partnerzy serwisu:
Pasażer

Dzwoniłeś na infolinię PKP IC? Możesz otrzymać zwrot kosztów

Dalej Wstecz
Data publikacji:
01-12-2023
Ostatnia modyfikacja:
30-11-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. PKP Intercity

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Dzwoniłeś na infolinię PKP IC? Możesz otrzymać zwrot kosztów
fot. Włodzimierz Włoch/PKP PLK
PKP Intercity informuje, że jeśli w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku pasażer łączył się z płatną infolinią przewoźnika, ma szansę na zwrot kosztów.

Chodzi o numer dla abonentów krajowych i zagranicznych - 703 200 200. Jak pisze przewoźnik, jeśli rozmowa odbyła się w sprawie zawartej umowy przewozu (warunkiem jest bilet na połączenie kolejowe PKP Intercity), można skorzystać z możliwości zwrotu opłaty za to połączenie. Kolejnym warunkiem jest to, że opłata była wyższa niż stawka za zwykłe połączenie telefoniczne według taryfy dostawcy usług.

Jak dodaje przewoźnik, wniosek powinien zawierać informacje pozwalające zidentyfikować zawartą umowę przewozu (np. kopię biletu na przejazd pociągiem PKP Intercity lub numer biletu), poniesione koszty udokumentowane poprzez wskazanie dokładnej daty rozmowy i numeru telefonu, z którego wykonano połączenie w wyżej wymienionym okresie.

Przewoźnik prosi o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego znajdującego się na jego stronie internetowej .

W polu Twoje pytanie należ wybrać Jakość obsługi.

W polu Treść wiadomości należy wpisać „Zwrot opłaty za połączenie z infolinią premium w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 30 czerwca 2023 r.”

Wniosek można również złożyć w dowolnej kasie biletowej oznaczonej logotypem Spółki PKP Intercity lub przesłać tradycyjnym listem.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5