Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Druga próba wykonania napraw głównych i modernizacji mazowieckich Flirtów

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
29-08-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Druga próba wykonania napraw głównych i modernizacji mazowieckich Flirtów
Fot. Koleje MazowieckieFlirt pierwszej serii w KM
Po pierwszej próbie przeprowadzenia napraw P5 wraz z modernizacją mazowieckich Flirtów pierwszej generacji, następuje próba druga.

Koleje Mazowieckie po raz drugi opublikowały przetarg, którego celem jest wykonanie przeglądów i napraw na najbardziej zaawansowanym poziomie P5 pojazdów ER75, czyli Flirtów pierwszej generacji, które w taborze przewoźnika są od 2008 roku. Otwarcie ofert przetargu Koleje Mazowieckie zapowiedziały na 20 września. Wtedy dowiemy się czy i kto złożył oferty w konkursie. Poprzedni przetarg nie przyniósł efektów.

Kryterium w przetargu w 80% jest cena, w 10% okres udzielonej gwarancji, w 5% termin wykonania naprawy każdego z pojazdów, a kolejne 5% to zakres udzielonej gwarancji jakości. Oprócz standardowych prac (takich w Polsce na Flirtach pierwszej serii jeszcze nie prowadzono) na poziomie P5, Koleje Mazowieckie życzą sobie wykonania prac dodatkowych. Trudno tu mówić o znaczącej modernizacji, ponieważ po 14 latach pojazdom niczego nie brakuje i są uznawane za jedne z najwygodniejszych w taborze KM, jednak zlecone zostaną następujące prace:

1) wymiana systemu informacji pasażerskiej na nowocześniejszy (z lokalizacją przystanku przez GPS w trybie śledzenia trasy)
2) wymiana i modernizacja systemu monitoringu
3) renowacja foteli pasażerskich i maszynisty
4) montaż oświetlenia czołowego w technologii LED
5) montaż przewijaka dla niemowląt w toalecie i montaż defibrylatora
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5